Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Ako sa nalíčiť pod okuliare? Držte sa týchto zásad

Zdieľať

Dámy, nosíte okuliare? Možno ste už rozmýšľali, ako sa pod ne správne nalíčiť. Pozrite si naše tipy, ako by váš make-up mal vyzerať.

Nosenie okuliarov nie je ničím neobvyklým. V súčasnosti dokonca plnia aj funkciu módneho doplnku. Ako sa ale namaľovať, keď ich nosíte denne? Zvoľte správne líčenie a okuliare nebudú prekážkou, aby ste vyzerali dokonalo.

Využite zľavový kupón a zaplaťte za viac produktov menej peňazí.

Začnite dobrým podkladom

Základom dobre držiacich očných tieňov a linky je kvalitná podkladová báza. Pripraví pokožku na vrstvenie kozmetických produktov a zabezpečí, aby sa neusádzali v prípadných vráskach. A, samozrejme, zabezpečuje ich dlhotrvácnu výdrž.

Zvoľte vodoodolnúmaskaru

Niektoré ženy sa líčia bez maskary. No, ak nosíte okuliare, rozhodne vám ju odporúčame používať. Maskara vaše oči nielen zvýrazní, ale aj opticky  zväčší. Ak zvolíte vodoodolnú, môžete si byť svojím líčením isté za každých okolností.

Náš tip: Použite kliešte na mihalnice. Vaše riasy dokonale vytočia a hlavne zabezpečia, že sa vám riasy nebudú dotýkať sklíčok okuliarov.

Doplňte očnú linku

Nosíte rady očnú linku? Ak ste jej fanúšičkou, tiež siahnite po jej vodoodolnej verzii.

Ak si chcete kúpiť nové okuliare, vyberajte si z tých najmodernejších. Pri nákupe ušetríte, ak si uplatníte Eyerim zľavový kód alebo kupón.

Odložte tmavé očné tiene

K okuliarom sa neodporúča nosiť tmavé líčenie očí. Dôvod je jednoduchý – s použitím tmavších farieb by oči mohli cez okuliare pôsobiť veľmi unavene.

Predsa túžite po o niečo tmavších očiach? Do vonkajšieho kútika oka naneste minimálne množstvo tmavšieho tieňa a poriadne ho zapracujte.

Nevynechajte okolie očí

Okuliare očné okolie dosť zvýrazňujú. Preto nezabudnite použiť korektor alebo rozjasňovací produkt. Zjemní tmavé kruhy pod očami.

Nezabudnite na obočie

Aj keď sa vám to tak nemusí zdať, obočie je veľmi dôležitou časťou tváre. Pri nosení okuliarov je z neho časť viditeľná, preto by ste ho tiež mali pekne upraviť.

Je samozrejmé, že pri líčení pod okuliare sú stredobodom pozornosti oči. Myslite aj na zvyšok tváre a zvoľte vhodný make-up. O dlhotrvácne líčenie bez odtlačkov okuliarov na nose sa postará fixačný sprej.

S takýmto líčením pod okuliare môžete smelo vyraziť do ulíc a byť si isté, že vyzeráte skvele.

Zdroj obrázkov: pexels.com