Načítava sa

Type to search

#HrdinskeUkoncenieSkolskehoRoka so Zdenom Cígerom

REDAKCIA
Zdieľať

V každej princeznej či malom rytierovi sa skrýva #SuperHrdina, ktorý svojou Odvahou prekonával rôzne úskalia počas tohto školského roka. 27.júna poslednú sobotu v školskom roku sa stretnú všetky rytierske princezné, či malí rytieri s dušou hrdinou, a ich rodičia v areáli Železnej studničky – Partizánska lúka v Bratislave.

Tento rok si vybrali organizátori (občianske združenie POP akadémia – Pokora Odvaha Pokoj) benefičného športového programu pre deti s názvom Hrdinské ukončenie školského roka ako šport hokej, ktorý priblížia deťom.

#HrdinskeUkoncenieSkolskehoRoka 2020 je benefičný športový program, v ktorom ide o športové aktivity pre všetky deti, počas ktorých tie zdravé deti, dokážu potiahnuť deti s rôznymi hendikepmi. Pripravia sa stanovištia, ktoré musia deti prejsť aby získali odmeny a zároveň deti dostanú Listinu Odvahy podpísanú čestným hosťom programu Zdenom Cígerom. Odmena pre deti bude plyšák z najväčšej zbierky plyšákov v SR #PlysakyPreZazracneDeti, ktorú každoročne vyhlasujú organizátori tohto podujatia a rôzne ďalšie tematické darčeky od partnerov. Minulý rok okrem historických športov, ktorým sa organizátori venujú cez svoj historický krúžok, predstavili organizátori deťom ako novodobý šport – tenis. Tento rok deťom predstavujú z novodobých športov hokej a to pod záštitou pána Zdena Cígera, SZĽH a hokejové stanovištia pre deti tvoria hokejisti z hokejového klubu HOBA z mestskej časti Dúbravka v Bratislave. Zároveň ďalšie stanovištia budú tvorené vďaka spolupráci so Špeciálnymi Olympiádami Slovensko, a s výdatnou podporou dobrovoľných hasičov Bratislava – Nové Mesto.

Vďaka tejto spolupráci dokázali vytvoriť organizátori pozitívne inkluzívne prostredie pre všetky deti.
Popri zdolávaní športových stanovíšť sa deti môžu tešiť na koncerty detskej hudobnej skupiny SuperDeti, bude aj bubenícka šou od Maribondo, a nezabudlo sa ani na deti vo veku nad 12 rokov, ktorým na konci zaspieva Alan Murin.

Príde aj kráľovná a kráľ rytierských princezien a malých rytierov so svojim najväčším modrým #PlysoveSrdce na svete (dĺžka 3,5 metra, organizátori žiadajú o zápis medzi svetové rekordy, titul Slovenský rekordman už vlastnia) a s hrou #CloveceNehnevajSa v ľudskej veľkosti.
Program začíname o 15:00 a končí o 20:00.

Počas akcie #HrdinskeUkoncenieSkolskehoRoka viete podporiť oficiálnu peňažnú zbierku schválenú Ministerstvom vnútra, pre vyčistenie a distribúciu plyšákov k deťom z najväčšej zbierky plyšákov #PlysakyPreZazracneDeti a tvorbu programov, ktoré sú vhodne prispôsobené aj pre deti so špeciálnymi potrebami.

Tags:

3 komentáre

 1. 910361 731971Nice read, I just passed this onto a colleague who was doing some research on that. And he just bought me lunch since I found it for him smile So let me rephrase that: Thanks for lunch! 975830

  Odpovedať
 2. dark fox market url 31. augusta 2021

  845336 726259I conceive this internet site has got some real excellent data for every person : D. 888061

  Odpovedať
 3. dark0de link 7. septembra 2021

  46560 619050great . Thanks for informations . Ill be back. Thanks once more 492538

  Odpovedať

Zanechať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené*

91 − 86 =