Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Keď sa spoja inšpiratívne ženy, môžete čakať skvelú akciu

Zdieľať

Doprajte si čas pre seba a podporte správnu vec. Vyhraďte si prvý októbrový večer na event plný ženskej sily. Komunita Akčné ženy, spoločnosť Answear a magazín EVITA vás pozývajú na event Inšpiratívne ženy, kde by ste nemali chýbať. 

inšpiratívne ženy

Kto viac pochopí ženu ako žena? Držme spolu

Myslíte si, že postavenie žien na trhu práce je jednoduché? Že to ženy majú také isté ako muži? Našťastie, spoločnosť si túto skutočnosť stále viac uvedomuje a robí mnohé aktivity k zlepšeniu postavenia žien na pracovnom trhu. Aj Karpatská nadácia, pôsobiaca na Slovensku už 27 rokov aktívne podporuje komunity, poskytuje finančnú podporu, vzdelávanie, či poradenstvo tým, ktorí ho potrebujú. Aj vďaka spoločnosti Answear.sk a tým, ktorí podporia event a kúpia si oblečenie z kolekcie GIRL POWER, bude môcť Karpatská nadácia pomáhať ešte vo väčšej miere. Celý výťažok z predaja vstupeniek venujú Akčné ženy nadácii na vzdelávacie aktivity.

Netreba veľa. Nič nie je viac ako vy. Z vašej strany stačí prísť. Piatok, 1. októbra 2021 sa na všetkých tešíme v HUBHUB Bratislava. Ak je niekomu Bratislava príliš od ruky, je možné sa zúčastniť sa aj cez live stream. Vstupenky v hodnote 14 eur sú dostupné tu (v prípade záujmu fyzickej účasti) alebo v prípade live streamu v hodnote 5 eur tu. Skvelou správou je, že celý výťažok vstupného a zároveň aj z novej kolekcie Answear.lab GIRL POWER poputuje do Karpatskej nadácie.

Piatok ako žiadny iný

Program je viac ako zaujímavý, nudiť sa isto nebudete. Ako sa dá učiť aj bez tabule a inšpirovať tisícky žiakov? Ako prekonať sám seba? Ako sa dá ponoriť do hĺbky 85 metrov na jeden nádych? Odpoveď poskytnú inšpiratívne ženy, spíkerky a ambasádorky projektu Katarína Linczényiová, Sandra Sviteková a Monika Belmechri.

Nebude chýbať ani beauty kútik s Mary Kay, welcome drink, lahodné víno a ochutnávky od vinárstva Pavelka a jedinečné predstavenie novej kolekcie GILR POWER od Answear.sk počas mini módnej prehliadky. Každú návštevníčku čaká milý darček od Akčných žien.

Žena, s tretím najhlbším ponorom na svete

Katarína Linczényiová, mentorka mentálnej reziliencie a stres manažmentu, leadership koučka, motivačná spíkerka a bývalá profi atlétke v športe freediving, ktorá v roku 2013 dosiahla tretí najhlbší ženský ponor na svete v disciplíne s plutvou, a to neuveriteľných 85 metrov na jeden nádych.

Ako sa Katka dostala od extrémneho športu k riešeniu mentálneho zdravia ostatných? Vďaka extrémnym výkonom v športe odovzdáva Katka svoje poznatky o zvládaní stresu, work-life balance a mnohé iné.

Inšpiratívna učiteľka, ktorá učí bez tabule

Sandra Sviteková, vyštudovaná učiteľka, ktorá si prostredníctvom svojich náučných YouTube videí s historickou a filozofickou tematikou, získala pozornosť celej mladej generácie. Jej kanál Dejepis Inak má v súčasnosti neuveriteľných 164 tisíc odberateľov. Svojou prácou inšpiruje ostatných a snaží sa prebúdzať lásku k dejinám. Ako to robí? Ako vie učiť aj bez tabule a zaujímavou formou?

Buďme pekné samy pre seba

Monika Belmechri, konateľka spoločnosti Gam’s a neuveriteľne akčná žena. „Ľudia v našom okolí chceli vyzerať lepšie, krajšie – sami pre seba. Stále častejšie tu bol dopyt po jedálničku na mieru s obsahom proteínov… Zrodila sa myšlienka vlastného proteínového produktu, čo viedlo k nápadu vlastných proteínových tyčiniek. Byť lepšia, byť krajšia, pre seba. Takto jednoducho začal náš príbeh.“ Monika bude rozprávať o prekonávaní samého seba, o pádoch a výšinách a taktiež o znovuzrodeniach.

V čom spočíva ženská sila?

Rebelujúca, inšpirujúca, nebojácna, to sú slová, ktoré charakterizujú novú limitovanú kolekciu GIRL POWER dostupnú v módnom eshope Answear.sk. Cieľom kolekcie GIRL POWER je poukázať na nezdolateľnú silu žien, ich potrebu nezávislosti, ktorá im umožňuje napredovať, realizovať sa a plniť si svoje sny: „Touto kolekciou som chcela vytvoriť niečo viac ako len bežné oblečenie, vyjadriť viac ako len módny prvok. Preto sú známe symboly podporené motivačnými výrokmi, ktoré nabádajú mať odvahu, siahnuť na dno svojich možností a mať odhodlanie skúšať nové veci. Pri tvorbe každej kolekcie si musím byť istá, že si nájde svoje miesto vo svete a nebude len interpretáciou trendov danej sezóny, “ hovorí Agnieszka Korsak, manažérka značky answear.LAB.

Cieľom kolekcie je poukázať na nezdolateľnú silu žien, ich potrebu nezávislosti, ktorá im umožňuje napredovať, realizovať sa a plniť si svoje sny.

Značka answear.LAB, ktorá už rok vytvára kapsulový šatník venovaný ženám, verí v ich silu, súdržnosť a vzájomnú podporu. Každá z nás bez ohľadu na to, kde žijeme alebo odkiaľ pochádzame, by mala mať možnosť žiť dôstojne a podľa svojich vlastných predstáv. Preto výťažok z predaja kolekcie Girl Power poputuje na konto Karpatskej nadácie a na podporu jednej z najcennejších životných investícií – do vzdelávania.

Kolekcia GIRL POWER je univerzálna, rebelská a romantická zároveň. Spochybňuje existujúce pravidlá obliekania a uprednostňuje pohodlie. Voľné tričká, teplákové súpravy, džínsy, biele košele či praktické čierne šaty sú riešením pre dočasné trendy, ktoré sa menia rýchlosťou svetla a s ktorými sa ani nestihneme zoznámiť. Kolekcia GIRL POWER je ako inak eco-friendly, vyrobená z ekologických materiálov: bavlny, bambusu, tencelu s prídavkom recyklovaného polyesteru a má certifikáty GOTS a Oeko-Tex. Koža použitá pri výrobe topánok pochádza z vedľajších produktov udržateľného poľnohospodárstva a univerzálne tašky sú kompletne vyrobené z recyklovaných vlákien.