Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Kórejská kozmetika sa hodí aj po namáhavom dni

Zdieľať

Pleť funguje ako filter medzi vonkajším prostredím a naším vnútorným prežívaním. Prijíma a spracováva každý signál, ktorý svojím pôsobením zachováva dôsledky na vzhľade a kondícii pleti. Za predpokladu, že ste skvelou partnerkou, mamou, kolegyňou a dobrou kamarátkou, občas potrebuje „vypnúť“ a zregenerovať aj vaša pleť. Ktorá kozmetika upokojí pleť „pod tlakom“?

Kórejská kozmetika a jej výhody pre namáhanú pleť

Dôležitou zásadou pre starostlivosť o namáhanú pleť je, že problém treba odstrániť, nie ho prekrývať. Na tomto princípe funguje tradičná kórejská kozmetika s dôrazom na zdravie a vitalitu. Rozvíja sa intenzívne vzhľadom na negatívny dopad civilizačných ochorení na pokožku. Pozitívnym dôsledkom sú stále inovatívne princípy v hygiene a ochrane pred vonkajšími vplyvmi.

Kórejská kozmetika zdôrazňuje čistotu pleti a výživu. Inak pleť pôsobí unavene a nezdravo. V prípade, že prežívate obzvlášť hektické obdobie, pleť potrebuje o to intenzívnejšiu starostlivosť. Vyhľadávané sú kórejské kozmetické prípravky s vyššou koncentráciou aktívnych antioxidantov, peptidov a esencií na báze vody.

Výsledkom sú prípravky cosrx kozmetiky

Ide o kvalitné kórejské prípravky pre starostlivosť o pleť a telo. Dôkazom, že kórejská cosrx kozmetika reaguje na aktuálne problémy, je široká škála denného séra pre unavenú pleť. Výživu pleti sprostredkúva na báze vitamínov C a E proti známkam starnutia, na zmiernenie tmavých kruhov a na spomalenie procesov pigmentácie.

Kórejské sérum pre unavenú pleť revitalizuje a rozjasňuje, zlepšuje vzhľad a pružnosť pokožky. Na to sa využíva obsah kyseliny hyalurónovej, extrakty z bylín a z ďalších prírodných zložiek. Sérum sa aplikuje vždy na čistú pokožku, jemným vklepávaním odporúčaného množstva. Zväčša ide o univerzálne séra pre všetky typy pleti, resp. vyberáme si prípravky podľa prevažujúceho problému s pokožkou.

Zdroj obrázku: Drobot Dean / stock.adobe.com

Štítky