Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Kuchynský robot – ideálny pomocník vo vašej kuchyni

Zdieľať

Krása modernej doby je v technických vymoženostiach, ktoré nám uľahčujú život. Pri varení a spracúvaní potravín je neoceniteľným spoločníkom kuchynský robot. Praktický a multifunkčný nástroj dokáže krájať, sekať, miesiť cesto, spracovať zeleninu a ovocie, ale aj vyšľahať šľahačku, krémy do koláčov. Vymiesi cesto, pomelie mäso a pripraví aj kaše pre našich najmenších. Ak premýšľate nad jeho kúpou, na nasledujúcich riadkoch nájdete všetky užitočné informácie.

Multifunkčná náhrada za malé spotrebiče

Kuchynský robot nahradí hneď niekoľko spotrebičov – ručný mixér s rôznymi nadstavcami, ponorný mixér, sekáčik, mlynček, pomôcky na miesenie cesta… Všetky tieto kuchynské pomôcky majú iba jednu funkciu a pritom zaberajú v skrinkách cenné miesto. Kuchynský robot môžete mať neustále na linke, vždy pripravený na pomoc pri varení.

Silný výkon pre všetky druhy cesta

Moderné kuchynské roboty majú silný výkon, čo v konečnom dôsledku vedie k menšej spotrebe energie. Práca s nimi je teda lacnejšia, pretože príprava rôznych druhov cesta, ale aj sekanie či mixovanie trvá kratšie.

Minimalistický a moderný dizajn

Kuchynské spotrebiče nemusia byť neforemné a nevkusné kúsky vo vašej domácnosti. Kuchynský robot si kúpite v rôznych farebných prevedeniach a dizajnoch, ktoré budú ozdobou kuchyne. Máte radšej retro, alebo ultramoderný vzhľad? Určite si vyberiete svojho obľúbenca, ktorý dokonale zapadne do vzhľadu akejkoľvek kuchyne.

Široká škála možností vďaka doplnkovému vybaveniu

Keď sa už rozhodnete investovať do kuchynského robota, vyberte si k nemu aj doplnkové vybavenie podľa svojich potrieb. Môže ísť o sekáčik, mlynček na mäso, drvič ľadu alebo aj pekáreň na chlieb. Obľúbeným je tiež odšťavovač, s ktorým si môžete vyrábať zdravé zeleninové a ovocné šťavy na raňajky. Možnosti sú nekonečné.