Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Tri skvelé jarné parfumové vône, ktoré vás po zime prebudia k životu

Zdieľať

Na jar akoby ožívali všetky naše zmysly. Vonku sa po jednofarebnej zime dostanú na rad pestré farby. Stromy, kríky, kvety začínajú kvitnúť a vo vzduchu je cítiť rôzne vône a arómy, ktoré sa prelínajú a krásne dopĺňajú. Celá príroda sa prebúdza k životu. Aj my máme zrazu viac energie a iskry a možno o to viac chceme vyniknúť a byť výnimočné. S týmito jarnými parfumovými vôňami sa vám to určite podarí.

tri jarné parfumovane vone

Jar je už cítiť vo vzduchu. Prichádzajú dni plné slnka a energie. Tak, ako si po zime vymieňame šatník a hrubé svetre a kabáty meníme za ľahké vzdušné materiály, tak je to aj s vôňami. Kým v zime siahame po ťažších, výraznejších vôňach, na jar sa nám žiada niečo svieže a ľahké. Z pestrej škály parfumových vôní sme pre vás vybrali tri skvelé jarné dámske parfémy, ktoré vás nielen prebudia k životu, ale podčiarknu aj vašu výnimočnosť.

Zmyselná a energická zároveň

CK Euphoria

Foto: notino.sk

Eufória vyjadruje príjemný stav telesnej a duševnej pohody a takisto rozjarenosť. Kedy, ak nie práve na jar, siahnuť po parfumovanej vôni – Calvin Klein CK Euphoria? Táto ovocno-kvetinová vôňa s orientálnym nádychom je vhodná pre energické a sebaisté ženy.

Zaujímavý dizajnový flakón v sebe skrýva zmyselnosť spojením orientu, exotického ovocia a zvádzajúcich kvetín. Dominantou vône je čierna orchidea, ktorú jemne dopĺňa nežný lotos, ale jemná fialka. Sviežosť a iskru jej dodáva svieža aróma granátového jablka, živočíšne ho pižma, ambry a mahagónového dreva.

Výnimočnosť Calvin Klein CK Euphoria potvrdzuje aj to, že v roku 2005 bola ocenená cenou FiFi za najlepší luxusný parfém. Doprajte si túto opojnú vôňu a nebojte sa vyniknúť. Je vhodná tak na bežný deň, ako aj na výnimočnú príležitosť.

Neobyčajná a jedinečná

Parfumovaná vôňa Lancôme Miracle

Foto: notino.sk

Parfumovaná vôňa Lancôme Miracle navodzuje atmosféru krásy a jedinečnosti. Svojou okúzľujúcou kvetinovou vôňou premení aj obyčajnú chvíľu na zázračnú a plnú krásy. Jej jemné svetloružové sfarbenie symbolizuje svitanie a energiu, ktorá prichádza so začiatkom nového dňa.

Očarí vás podmanivá vôňa omamnej frézie v spojení s liči. Nadchne vás aromatická magnólia zahalená do hrejivých tónov zázvoru s prímesou delikátneho korenia. Sviežosť a zmyselnosť jej dodáva priezračná esencia z jazmínu a zmyselné čisté pižmo.

Tvárou tejto vône, ktorá bola uvedená na trh v roku 2000, sa stala Uma Thurman. Objavte zázrak v každom dni s Lancôme Miracle. Je to výnimočná vôňa, ktorá sa hodí na každý deň a spríjemni jarné dni dokonale.

Ženská a opojná

hugo boss the scent

Foto: notino.sk

Parfumovaná vôňa Hugo Boss BOSS The Scent bola inšpirovaná procesom zvádzania, od prvotného preskočenia iskry, cez pocity osudovej príťažlivosti až k úplnej závislosti. Vôňa bola na trhu uvedená v roku 2016 a jej tvárou sa stala modelka Anna Ewers.

Kvetinovo-ovocnú vôňu tvorí kombinácia sladkých tónov broskyne a zvodných tónov frézie. Obľúbenej vôni kraľujú aj kakaové tóny, ktoré jej dodávajú zmyselnosť. Pozvoľne sa rozlieha opojný osmant.

Parfumovaná vôňa Hugo Boss The Scent je pre všetky ženy, na každú príležitosť. Jej elegantný flakón bude vaším skvelým jarným doplnkom.