Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

13 outfitov na zimu, ktoré vykúzlite s pleteninami

Zdieľať

Svetre a úplety sú základom šatníka v jesenných a zimných mesiacoch. Skúste túto sezónu nové inšpirácie a použite svoje obľúbené pleteniny v rôznych kombináciách. Vybrali sme niekoľko tipov, s ktorými vykúzlite zaujímavé zimné outfity. Zamerali sme sa predovšetkým na neutrálne farby a kombinácie, ktoré vás tak rýchlo neomrzia.

Rebrovaný úplet v spojení s koženými nohavicami sa skvelo dopĺňajú. Niekedy stačí ovinúť kontrastnú šatku či šál okolo obyčajného úpletu. Úpletové šaty nielen zahrejú, ale aj vytvoria jemný elegantný vzhľad. Voľnejšie strihy doplňte opaskom, aby vynikol pás.

Foto: pinterest.com

Pre milovníčky sukní máme niekoľko tipov. Kombinácia obľúbeného svetra a sukne si našla svoju obľúbenosť u mnohých žien. Pozrite sa, ako sa dá vkusne skombinovať rolák či sveter s krátkou, midi, úpletovou, plisovanou či púzdrovou sukňou.

Foto: pinterest.com

Nenáročný a elegantný vzhľad vytvoríte kombináciou klasických džínsov, roláku a teplého kabátu. Prípadne úplet doplňte bielou blúzkou či košeľou. Aj takto sa dá obliecť štýlovo.

Foto: pinterest.com

Monochromatický vzhľad v jednej farbe je veľmi príjemný. Tak svetlá alebo aj tmavá verzia. Stačí jemný doplnok a vyzerá to skvele, jednoducho, minimalisticky a zároveň elegantne.

Módna blogermama Fashionspy: Mamy svoj vzhľad vedome nezanedbávajú. Je to len otázka priorít

Nohavice pánskeho strihu krásne doplní a zoženští jemný úplet či príjemný kašmírový sveter. Alebo vyskúšajte k nohaviciam obyčajný top a kardigán. Aj domáce outfity sú takto v zime často krát doplnené o obľúbený sveter. K úpletovým voľným nohaviciam sa voľný pletený sveter dokonale hodí. Posúďte sami.

Foto: pinterest.com

Štítky

Mohlo by sa vám páčiť