Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

3 dôvody, prečo navštíviť kúpele v Piešťanoch 

Zdieľať

Piešťanské kúpele určite patria medzi obľúbené miesta na relax, ale aj na liečenie. Hotel Park Piešťany ponúka svojim klientom liečebné pobyty, ale tiež oddych. Wellness pobyty Piešťany si môžete objednávať celoročne.    

Liečba pohybového aparátu v Piešťanoch 

V piešťanských kúpeľoch sa zameriavajú na liečbu ochorení pohybového aparátu, svalov, kostí a zlepšenie pohybových funkcií. Termálna minerálna voda v Piešťanoch má vysoký obsah síry, sírovodíka a vysokú konštantnú teplotu. Hotel Park Piešťany patrí medzi zdravotnícke zariadenia v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia. Pri chorobách pohybového ústrojenstva sú Piešťany tým správnym miestom, ktoré by ste mali navštíviť. 

Wellness pobyty v Piešťanoch 

Piešťany sú ako stvorené na oddych. Wellness víkendové pobyty v Piešťanoch zahŕňajú ubytovanie, polpenziu a procedúry ako masáž lávovými kameňmi, tibetská alebo indická masáž, perličkový kúpeľ či oxygenoterapia. Ako ubytovaní hostia budete mať voľný vstup do bazénu, fitness a tiež jeden vstup do saunového sveta. Predĺžený víkend v kúpeľoch si tak naozaj užijete. Pobyt v Piešťanoch s partnerom či kamarátkou uvoľní vaše telo aj myseľ.   

Jedinečné mesto Piešťany  

V Piešťanoch nemôžete vynechať prechádzku po Kolonádovom moste, ktorý vedie ponad Váh. Most je dielo architekta Emilla Belluša, ktoré patrí k funkcionalistickej architektúre a je národnou kultúrnou pamiatkou. Zároveň je to najdlhší krytý most Slovenska. Na moste je osadená známa socha barlolámača. Kolonádový most spája mesto a Kúpeľný ostrov, ktorý sa považuje za jeden z najoriginálnejších v Európe. Zároveň patrí aj k najväčším. Na ostrove vyvierajú liečivé pramene a je tu viacero liečebných centier. Obujte si čižmy nad kolená a vyberte sa na zimnú prechádzku mestom, ktoré vás nepochybne očarí.  

Zdroj obrázka: UfaBizPhoto/shutterstock.com