Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Ako si naplánovať dokonalú a nezabudnuteľnú rozlúčku so slobodou? 

Zdieľať

Užiť si pred svadbou posledné dni slobody je tradícia. Aby však táto udalosť zostala legendárnou spomienkou, ktorá vám aj po rokoch vyčarí úsmev na tvári, treba ju dobre a v ranom štádiu premyslieť.  

Ako na to, sa dozviete v našom krátkom článku.  

Potrebujete zoznam hostí 

Ešte pred jeho vytvorením by ste si ale mali určiť, kto bude celú udalosť plánovať? Nevesta a ženích čas pred svadbou nemajú, preto majú plánovanie originálnej rozlúčky so slobodou väčšinou na starosti družbovia a družičky alebo svedkovia. Potom prichádza čas na zoznam, ktorému by mali dominovať neveste a ženíchovi najbližší hostia. Dôležité predsa je, aby sa hlavní aktéri na udalosti cítili príjemne a mohli sa odreagovať.  

Komunikácia je základ 

Po vytvorení zoznamu hostí by ste mali kontaktovať celú skupinu. Mali by ste sa dohodnúť na médiu, s ktorým môžete plánovanie najlepšie uskutočniť. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je napríklad cez WhatsApp alebo Facebook skupinu. Tu môžete priamo hlasovať, posielať odkazy, nápady a obrázky a spoločne nastaviť to najdôležitejšie: dátum! 

Dátum sa zvyčajne pred nevestou alebo ženíchom tají, takže rozlúčka so slobodou môže byť veľkým prekvapením!  

Vyberte si deň, kedy je väčšina priateľov voľných! 

Bohužiaľ, väčšinou je ťažké dohodnúť sa na termíne, na ktorý môžu prísť naozaj všetci hostia. Pri výbere termínu by ste však mali dbať na to, aby čo najviac priateľov malo čas a mohlo s vami stráviť deň.  

Je tiež vhodné, aby sa udalosť nekonala deň pred svadbou, aby mali nevesta a ženích na svadobný deň dosť energie. Ideálne sú tri až štyri dni pred svadbou. Dôležitý je predsa aj čas, ako doladiť posledné detaily samotnej svadby a vyskúšať si ako sedia luxusné šaty na svadbu. 

Nájdite si ideálne miesto 

Najlepšie také, v ktorom nebudete pri oslave rozlúčky so slobodou nikoho rušiť a zároveň máte k dispozícii nádherné prostredie. Moderná chata na víkend s viacerými lôžkami a v nádhernom vysokohorskom prostredí je naozaj ideálna a vaše očakávania určite naplní. Treba si ju rezervovať včas a zaobstarať aj potrebné občerstvenie. Nič viac asi k nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou nepotrebujete.  

Zdroj obrázka: Roma Likhvan/Shutterstock.com