Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Ako si vyskladať vlastný PANDORA náramok?

Zdieľať

Stručný sprievodca skladaním náramku PANDORA vám ukáže, ako si vybrať náramok, bezpečnostné prvky a jedinečné korálky a prívesky, ktoré vyjadria váš osobitý štýl.

Pandora Moments

Začnite výberom základného náramku PANDORA Moments. Zvoliť môžete klasický hadíkový, pevný alebo kožený náramok. Vyberať môžete z rôznych dizajnov zapínania – najbežnejší klipový, posuvný či karabínkový.

Dbajte na výber správnej veľkosti. Náramok by mal byť ideálne o 2 cm dlhší, ako je obvod vášho zápästia. Hadíkové náramky sa štandardne vyrábajú vo veľkostiach od 16 do 21 cm. Pevné a kožené náramky nájdete len v troch veľkostiach, a to 17, 19 a 21 cm.

Klasickú bezpečnostnú retiazku, ktorá chráni pred stratou náramku a korálok, je dôležité umiestniť na náramok so závitmi ako prvú. Ešte skôr, ako pridáte ostatné komponenty. Existujú však aj klipové bezpečnostné retiazky. Sú ideálne na náramky bez závitu a dajú sa pripnúť bez toho, aby ste museli dávať dole korálky.

Vyberajte a pridávajte korálky a prívesky, ktoré odrážajú váš štýl či osobnosť. Dajte si pozor na korálky s vnútorným závitom – tieto sa musia na náramok väčšinou naskrutkovať.

Nezabudnite použiť klipy. Tie klasické sa pripínajú na dva závity na náramku PANDORA Moments. Rozdelia náramok na tri časti, čím zabezpečia rovnomerné rozloženie hmotnosti. Ak si ich pripnete mimo závit, budú sa voľne pohybovať. Existujú však aj klipy so silikónovou vložkou. Tie môžete pripnúť len mimo závitov na náramku. Držať však budú na akomkoľvek mieste. Dokonca aj na hladkých a kožených náramkoch.

Ako estetický a funkčný prvok môžete pridať aj oddeľovače, ktoré oddelia jednotlivé komponenty a pomôžu pridať jemný farebný akcent vyskladaným PANDORA náramkom.

Pandora ME

Retiazkové náramky PANDORA ME sú charakteristické jemnou dávkou rebélie a hravosti. Ideálna veľkosť náramku je o 2 cm dlhšia ako obvod vášho zápästia.

Vyberať môžete z náramkov s veľkými alebo malými očkami, prípadne z kúskov doplnených o kovové guličky či sladkovodné perly.

Na otváracie očká náramku môžete pridať až 8 malých príveskov alebo 3 väčšie medailóny.

Kolekcia PANDORA ME je jedinečná aj tým, že viete vymeniť okrem príveskov aj samotné časti náramku. Vybrať si môžete originálne otváracie očká aj medzičlánky. Myslite však na to, aby ste si zachovali dĺžku náramku.

Obe kolekcie PANDORA Moments aj PANDORA ME obsahujú okrem náramkov aj náhrdelníky, ktoré si rovnako viete prispôsobiť vášmu štýlu.

Komponenty sú špecifické pre každú kolekciu! Na náramok PANDORA ME používajte len prvky z tej istej kolekcie. Nie sú prispôsobené na vyššiu hmotnosť komponentov z kolekcie PANDORA Moments. Na náramok PANDORA Moments je možné použiť aj niektoré prívesky PANDORA ME. Pri výbere prívesku si kompatibilitu vždy radšej overte v popise konkrétneho produktu.