Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Aktívna starostlivosť o telo je starostlivosťou o seba

Zdieľať

Koža je ochranným štítom tela a zaslúži si rovnaký komfort a starostlivosť ako tvár a dekolt. Teraz je ten správny čas spomaliť prejavy starnutia pleti na celom tele. Pre nás je starostlivosť o telo rovnako dôležitá ako starostlivosť o tvár. Posilnite schopnosť pokožky vyzerať a cítiť sa čo najlepšie s novinkou od Mary Kay a milujte svoje telo v každom veku.

Nové a vylepšené TimeWise® Targeted-Action® Tonizujúce telové mlieko obsahuje patentovaný komplex 3D. Ide o osvedčený komplex zložiek, ktoré obsahuje línia produktov starostlivosti o pleť TimeWise® zameraná na spomalenie vzniku prejavov starnutia na tvári.

Environmentálne faktory, ktoré sú spojené so starnutím, môžu ovplyvniť celé telo. Preto je kľúčové zaradiť do každodenného rituálu časovo efektívny a multifunkčný produkt na telo, ktorý pomáha udržiavať pokožku v optimálnom stave dlhodobo.

Inovatívny Komplex 3D pre viditeľné výsledky

Ptentovaný komplex 3D obsahuje zapuzdrený resveratrol, vitamín B3 a peptid proti starnutiu. Každá aplikácia tohto revolučného mlieka prináša viditeľné spevnenie pokožky tela, 24-hodinovú hydratáciu a efektívnu antioxidačnú ochranu. Rastlinné výťažky z tekvicových semien, bobúľ acai a arganový olej zaisťujú optimálne vyživenie pre vašu pokožku.

Nové Tonizujúce telové mlieko nie je len krém, je to revolučný spôsob, ako obnoviť a ochrániť vašu pokožku. Už po dvoch týždňoch* pravidelného používania môžete pozorovať zníženie príznakov predčasného starnutia.

*Výsledky 8-týždňovej nezávislej spotrebiteľskej štúdie.