Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Aký darček pre kamarátku k narodeninám? Potešte ju zážitkom

Zdieľať

Laky na nehty, vtipné pohľadnice aj rastlinky do domácnosti ste jej už venovali a tápate, čo kúpiť kamarátke na narodeniny tento rok? Zabudnite na vychodené chodníčky a dajte sa na originálnejšiu cestu. Objednajte jej skvelý zážitok, na ktorý nezabudne do konca života. 

Vyberať darček pre kamarátku k narodeninám nemusí byť vždy prechádzka ružovou záhradou. My vás v tom však nenecháme a prinášame vám tipy, ako kúpiť ten najkrajší darček na svete – nezabudnuteľný zážitok. Spraví jej radosť pri otváraní, pri jeho prežívaní a ešte dlho potom pri prezeraní fotografií. A navyše, objednaný ho máte online za dve minútky. Hľadať môžete napríklad v najväčšej československej zážitkovke Adrop.sk, ktorá má pre kamarátky aj všetkých ostatných pripravených viac ako 300 parádnych darčekov. Poďme spoločne na to!

Spravte jej radosť večerným kurzom varenia…

…ale iba v prípade, že vaša spriaznená duša varenie miluje a nepraktikuje ho len z povinnosti. Je to tak? Bingo! Prihláste ju na kurz francúzskej, gréckej, talianskej či indickej kuchyne podľa toho, ktoré chute jej najviac inklinujú. Alebo jej objednajte originálny kurz prípravy makróniek, po ktorých sa bude celé jej okolie ešte dlho oblizovať. Na cukrárskom kurze sa zas naučí piecť tie najkrajšie torty a zákusky na každú narodeninovú párty.

Že ju skôr ako varenie baví konzumácia výborného jedla a pitia? Skvelý gurmánsky darček pre kamarátku na narodeniny je aj zážitková degustácia vín so špičkovými someliérmi alebo spoločná večera vo vašej obľúbenej reštaurácii.

Narodeninový darček pre kamarátku na 30 v dobrodružnom duchu

Oslavuje vaša kamoška okrúhle narodeniny a cítite, že túži po dobrodružstve a troche adrenalínu? Výborne! Odviažte sa a pripravte pre ňu naozaj nezabudnuteľný narodeninový deň s poriadnou náložou endorfínov! Staviť môžete na zážitkový paragliding alebo let rogalom vo výške 250 metrov. Ak sa nebojíte ešte trochu “pritvrdiť”, objednajte pre ňu zážitok v podobe bungee jumpingu z komína vo výške až 110 metrov alebo z 50-metrového žeriava.

A ak by ste pre ňu chceli zabezpečiť prepracovaný zážitok s lietaním lietadlom, voľným pádom aj plachtením s padákom, objednajte jej tandemový zoskok, pri ktorom sa vzduchom preletí rýchlosťou až 200 km/h.

Čo venovať najlepšej kamoške? Spoločný čas!

Narodeninový darček pre najlepšiu kamarátku na svete je vždy len jeden: spoločne strávený čas na relax, klábosenie a ničnerobenie. Vyberte pre ňu parádny wellness víkend so všetkým, čo k nemu patrí. Môže ísť aj o dni v pivných kúpeľoch či návštevu obľúbených Vysokých Tatier. Alebo nikam necestujte a ako darček si prenajmite mobilnú saunu, ktorú si pristavíte k chate, stanu či rodinnému domu.

Ak si neviete poradiť, krásne narodeninové darčeky pre kamarátku nájdete aj v podobe univerzálnych poukazov na zážitok z ponuky zážitkovej agentúry Adrop.sk podľa jej gusta. Možno vás svojím výberom prekvapí a prizná sa vám, že si objednala jazdu na pretekárskom aute, bláznivý let vo veternom tuneli alebo kurz lukostreľby so skúseným inštruktorom.

Štítky