Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Inšpirujte sa: Dekoračný veniec na dvere 5x inak

Zdieľať

Ak ste zruční, tak sa môžete v nasledujúcom článku inšpirovať a zhotoviť si doma na dvere krásny dekoračný veniec, ktorý vás bude vítať vždy pri príchode domov. Ak ste menej zruční, nevadí, vybrali sme šikovných tvorcov, ktoré takéto vence vyrábajú.

@vencekpreradost

Svieže farby kvetov a ako základ prútený, jutový či slamený veniec. Tak málo stačí k výrobe dekoračného venca. Nemusíte kvetmi vyzdobiť celý veniec po obvode, stačí časť, buď spodnú alebo bočnú. Kto chce, môže pridať ešte drevenú tabuľku s nápisom Domov alebo Vitajte. Ak sa vám takýto štýl páči, venčeky od @vencekpreradost budú pre vás skvelou inšpiráciou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa vencekpreradost (@vencekpreradost)

@venceky.sk

Dekoračný veniec na dvere nemusí mať len okrúhly tvar. Tento od @venceky.sk nás zaujal tvarom srdca a krásnym romantickým vzhľadom. Skvelý tip aj ako inšpirácia na svadbu. Veniec v inom tvare, ako sme bežne zvyknutí umožňujú rôzne hotové hmoty na zapichovanie, ktoré nájdete v kreatívnych potrebách. Potom už len stačí zvoliť farebnú kombináciu, výber kvetov a pustiť sa do tvorby.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @venceky.sk

@vence_od_popelky

Pokiaľ sa vám páčia vence typu „čo príroda dala“, toto je skvelá inšpirácia pre vás. Tento konkrétny, ktorý sme vybrali, má ako základ buxus, ktorý je veľmi vďačný pri tvorbe, doplnený brečtanovými stonkami a kvetmi pôsobí naozaj výnimočne a určite sa bude nádherne vynímať na dverách. Inšpirácie, ako si počas celého roka vytvoriť sezónny veniec z darov prírody nájdete na @vence_od_popelky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Míša Vopelková, Popelka (@vence_od_popelky)

@naparadu.art

Páči sa vám, ak na venci vynikne detail? Troška možno netradičný, ale krásny veniec na dvere môže byť aj zo sušených tráv a rastlín. Doplnený, ako v tomto prípade od @naparadu.art, pávím pierkom bude ozaj výnimočným dekoračným doplnkom. Vy si môžete detail zvoliť podľa seba, čo sa páči vám, čo vás a váš domov vystihuje. Aj takýmto spôsobom môžete vyjadriť svoju výnimočnosť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vence a dekorácie (@naparadu.art)

@ollam.atelier

Ak nie ste veľmi zástancom mohutných vencov, skôr hľadáte inšpiráciu na niečo jemné, tak toto je tip na veniec pre vás. Na  prípravu je potrebný kovový či drevený kruh. Skvele vám poslúži napríklad aj kruh na vyšívanie, ktorý bude tvoriť základ. Potom sa už len rozhodnúť, či ho doplníte len niekoľkými vetvičkami eukalyptu alebo rozmarínu, prípadne umelými alebo sušenými kvetmi. Kreativite sa medze nekladú. Rôzne inšpirácie na tento typ venca nájdete na profile @ollam.atelier.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Atelier Ollam (@ollam.atelier)