Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

9 tipov ako vytvoriť z kruhu na vyšívanie dokonalú dekoráciu

Zdieľať

Nedávno mi padol do oka jeden doplnok alebo skôr pomôcka – kruh na vyšívanie, pritom ja vôbec nevyšívam. Kedysi som každú chvíľu vyrábala vence z rôznych materiálov, tak som si teda kruh priniesla domov, s tým, že budem mať základ na veniec. Avšak neostala som len pritom. Hľadala som rôzne inšpirácie, s ktorými by som sa s vami rada podelila. 

Kruh na vyšívanie ako dekorácia

Nemusíte vôbec vedieť vyšívať a kruh na vyšívanie môžete využiť úplne inak.

  • Chcete niekomu venovať darček s monogramom? Použite na to kruh na vyšívanie. Po stranách stačí zopár kvetov, dané písmeno a vznikne vám nádherná vlastnoručne vyrobená dekorácia.
  • Alebo si môžete vyrobiť sezónnu dekoráciu. S príchodom adventu a Vianoc ma zaujal tip, ako využiť kruh na výrobu adventnej dekorácie. Zopár vetvičiek, sušených kvetov a malých drevených doplnkov spoločne vytvoria dekoráciu, ktorú si môžete pokojne vystaviť na jedálensky stôl, konferenčný stolík alebo do predsiene.
  • Kruhy na vyšívanie sú dostupné v rôznych veľkostiach. Pri tvorbe môžete použiť jeden väčší, jeden s menším priemerom, doplniť už len kvetmi a máte hotovú dekoráciu, ktorá spestrí váš príbytok od jari až do jesene.
  • Máte staré látky na vyhodenie? Vyplňte nimi kruhy na vyšívanie a môže vzniknúť zaujímavá nástenná dekorácia, dokonca celá galéria.
  • Všetky romantické duše určite zaujme tip so starou záclonou. Jemný či čipkovaný vzor sa bude v kruhu na vyšívanie vynímať a dodá romantický nádych interiéru.
Kruh na vyšívanie dekorácia

Zdroj foto: pinterest.com

Kruh na vyšívanie ako užitočný doplnok

Poznáte to? Stále hľadáte svoje okuliare, prípadne akurát, keď potrebujete pero, záhadne sa v celej domácnosti žiadne nenájde :).

  • Vytvorte si z kruhu na vyšívanie osobný organizér na drobnosti.
  • Ak si radi nechávate odkazy na papierikoch, kruh na vyšívanie bude ideálnym doplnkom, ako dôležitý odkaz či poznámku nestratiť.
  • Zo starých kníh alebo novín na vyhodenie si vyberte stránku, ktorá vás zaujme. Takýto text, v ktorom sa nachádza zaujímavá myšlienka môže dostať druhú šancu a nepadne do zabudnutia ale rovno do rámu – špeciálneho rámu z kruhu na vyšívanie. Čo poviete? Dobrý nápad, že?
Kruh na vyšívanie

Zdroj foto: pinterest.com

Niekedy stačí naozaj málo a môžeme vytvoriť veľmi pekné a zaujímavé dekorácie aj samy doma bez väčších zručností. Stále ma poteší, ak nájdem spôsoby, ako sa dá určitá vec využiť aj úplne inak, ako sme zvyknutí. Tak som to vyskúšala s kruhom na vyšívanie aj ja osobne a takto to dopadlo.

Štítky

Mohlo by sa vám páčiť