Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Je to tu! Na trh prichádza očakávané pokračovanie erotického bestselleru Siréna

Zdieľať

Príbeh spisovateľky Nory Sutherlinovej, bývalej dominy a členky prestížneho BDSM klubu, sa poriadne zamotáva. Jej tajný vzťah s kňazom Sørenom je znova v ohrození. Svojho pána musí poslúchnuť a opäť sa od neho na čas odlúčiť. V pokračovaní Sirény s názvom Anjel, sa dve menšie postavy, Michael a Griffin, stanú hlavnými. Čakajú vás opäť skvelé zmyselné erotické scény, hlboké zamyslenia a nečakané rozuzlenia.

Nora je po piatich rokoch odlúčenia opäť so svojim milovaným kňazom Sørenom. Okrem lásky si užívajú spoločné sadomasochistické chvíle, pričom autorka v tejto časti ešte o čosi pritvrdí. Čitatelia sa stretnú s ďalšími možnosťami a chúťkami dominantného Sørena. Ich šťastie ale nebude trvať dlho a opäť sa musia na čas rozlúčiť.

Do hry sa totiž zapletie novinárka Suzanne, ktorá má podozrenie, že sa v kostole, v ktorom Søren pôsobí, niečo deje. Nora odchádza na vidiek a so sebou berie aj mladého Michaela, ktorého bude zaúčať do role submisívneho. Ich hostiteľ je bohatý a hriešny Griffin Fiske, ktorý nemá zábrany a prijíma ich s otvorenou náručou. Tu sa začína ďalšie dobrodružstvo. To, či sa však Nora a Søren ešte uvidia a či sa mu podarí vyriešiť všetky problémy, je otázne.

BDSM si vyskúšala na vlastnej koži

„V USA je kniha Anjel zatiaľ najobľúbenejšia časť zo série Rodení hriešnici. Väčšina príbehov o pani Nore pochádza od skutočných domín, ktoré poznám a s ktorými som si to s mojím mužom vyskúšala aj osobne,“ prezradila nám samotná autorka Tiffany Reiszová. Téme BDSM sa venuje od svojej prvej knihy a zaujala ju viacerými vecami.

„Majú vlastnú subkultúru s vlastnými pravidlami, slangom a normami. Je to niečo ako náboženstvo, subkultúra so svojou prísnou hierarchiou. Pre tých, čo to nepoznajú, to môže byť veľmi mätúce,“ hovorí autorka, ktorá sama absolvovala teologický seminár, jej rebélia ju ale donútila odísť a venovať sa písaniu. Práve preto bolo pre ňu spojenie náboženstva so sado-maso praktikami úplne prirodzené.

Je ešte vzrušujúcejšia, tajomnejšia a napínavejšia. Kniha Anjel vychádza vo vydavateľstve Zelený kocúr v edícii Cez kľúčovú dierku a už teraz ju môžete nájsť na pultoch kníhkupectiev.

O autorke

Tiffany Reiszová, jedna z najpopulárnejších amerických spisovateliek, sa svojou sériou Rodení hriešnici okamžite zaradila medzi autorov najpredávanejších kníh. Jej dielo získalo množstvo ocenení, medzi ktorými nechýba ani cena RITA® udeľovaná v USA za najlepší erotický román roka. Autorka sa narodila v mestečku Owensboro v štáte Kentucky. Vyštudovala angličtinu na Centre College. S písaním začala počas štúdia na teologickom seminári Asbury vo Wimore. Školu však nedokončila, aby sa mohla naplno venovať písaniu. Z jej prvého románu Siréna sa predalo viac ako pol milióna výtlačkov po celom svete. Tiffany žije v Lexingtone v štáte Kentucky s manželom spisovateľom Andrewom Shafferom a ich dvoma mačkami. Mačky zatiaľ nepíšu.

O vydavateľstve Zelený Kocúr

Vydavateľstvo Zelený Kocúr je slovenské vydavateľstvo zameriavajúce sa na beletriu, detské knihy, športovú a náučno-populárnu literatúru. Vzniklo v roku 2012 s cieľom ponúknuť slovenskému čitateľovi knižné tituly, ktoré majú vynikajúci ohlas v zahraničí  a boli ocenené odbornou porotou. Dbá na to, aby sa mu do rúk dostávali romány vo výbornej kvalite, preto spolupracuje s uznávanými prekladateľmi, redaktormi a spoľahlivými korektormi. Dôkazom vysokej kvality jeho práce je aj úspech vo viacerých grantových súťažiach.

Štítky