Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Konferencia Pre zdravie ženy v Košiciach: Nikdy neviete, kedy budete potrebovať krv 

Zdieľať

Aj téma zdravia môže byť zaujímavá, neveríte? Akčné ženy ponúkajú možnosť zúčastniť sa na interaktívnej konferencii, kde na jednom mieste za jeden jediný deň stihnete toho neskutočne veľa.  

Na konferencii Pre zdravie ženy v Košiciach nájdete nielen množstvo prednášok, diskusií, ale môžete si na mieste overiť svoj zdravotný stav a skonzultovať ho s lekármi. Pripravená je EXPO zóna, kde si môžete zanalyzovať stav svojho tela prístrojom IN BODY, vyskúšať samovyšetrenie prsníkov alebo zistiť stav vašich ďalších orgánov ako napríklad srdce alebo črevo.  

Okrem toho si môžete zacvičiť, otestovať sa, či nastaviť si s výživovou poradkyňou jedálniček. 

Individuálne konzultácie  

Už teraz je možnosť objednať sa na bezplatnú konzultáciu ku známej vzťahovej koučke Michaele Koniarovej. Dozviete sa u nej odpovede na akúkoľvek vzťahovú tému. Využite svojich 30 minút na odborné sedenie a opýtajte sa na svoju situáciu. Rezerváciu termínu nájdete tu: Konzultácie s koučkou.  

Okrem konzultácií bude mať pre účastníčky Michaela na mieste aj svoje dve knihy, ktoré si budete môcť kúpiť za špeciálnu cenu, s venovaním i podpisom. 

Skupinový hodinový mentoring 

Trápi vás konkrétna téma, či už zdravotného alebo psychického charakteru? Chcete sa motivovať a posunúť v živote ďalej? Počas eventu pre vás Akčné ženy pripravujú skupinové mentoringy s odborníčkami. Prihlásiť sa na konkrétnu tému môžete priamo počas registrácie.  

Kvapka krvi 

Ani pri IV. ročníku konferencie sa nezabudne na to najcennejšie, čo máme – našu krv. V spolupráci s Národnou transfúznou službou SR Akčné ženy organizujú odber krvi. Neváhajte, a pomôžte iným svojou kvapkou krvi. 

Ochutnávky 

Ochutnajte šťavnaté vitamínové produkty Vely, ktoré odpovedajú na potreby žien podľa obdobia ich života, v ktorom sa nachádzajú. Pre milovníčky vína je pripravená ochutnávka vína so someliérom. 

V EXPO ne o plodnosti aj o laboratórnych vyšetreniach 

Dámy, ktoré sa chcú dozvedieť viac o starostlivosti pred otehotnením a možnostiach zachovania plodnosti aj vo vyššom veku, môžu navštíviť Gyncare centrum pre asistovanú reprodukciu.  

Účastníčky tiež budú mať možnosť nahliadnuť aj do najväčších a najmodernejších laboratórií v strednej a východnej Európe v expo zóne Medirex. Poradia im tam, aké vyšetrenie je pre ne vhodné, a môžu absolvovať konzultácie v oblasti laboratórnych vyšetrení. 

To všetko je len malá časť aktivít, ktoré sú pre vás pripravené na konferencii Pre zdravie ženy. Podujatie sa bude konať už 21. mája od 8. hodiny v Kulturparku Košice 

Na konferencii sa bude spoločne cvičiť, zabávať sa a najmä vzdelávať sa na tému zdravie, prevencia a starostlivosť o seba. Na ženy čaká deň nabitý motivačnými prednáškami, diskusiami a konzultáciami. 

Vstupenky si môžu záujemkyne v predpredaji zakúpiť online. Dôležité je registrovať sa čo najskôr, počet miest je obmedzený.   

IV. ročník konferencie podporujú partneri, ktorým na prevencii záleží

Chvíle, ktoré žena alebo matka môže venovať čas sama sebe, sú častokrát veľmi vzácne. Veríme, že ženy si dokážu nájsť čas na to, aby si vypočuli prednášku alebo zrelaxovali pri cvičení. Chceme účastníčkam priniesť radosť, naplniť ich pozitívnou energiou a nakaziť dobrou náladou. Ako sa hovorí, že šťastná žena je zdravá žena,“ hovorí organizátorka eventu a zakladateľka Akčných žien, Martina Novotná 

Konferenciu PRE ZDRAVIE ŽENY organizuje portál Akčné ženy. 

Vstupenky je možné si zakúpiť online v e-shope Akčné ženy. V prípade záujmu je možné kúpiť si aj poldennú vstupenku.