Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Nový klip prináša odkaz nielen pre odvetvia kultúry

Zdieľať

V poslednej dobe zažívajú mnohé odvetvia ťažké časy. Či už je to gastro a cestovný ruch, šport, služby, ale aj kultúra. Gastro a cestovný ruch je bez hostí, služby nemajú svojich zákazníkov tak ako doteraz a kultúra má len online divákov. Hudobné kombo Majself, Martin Císar a DJ Wich sa spojili a pripravili nový klip, ktorý v aktuálnej situácii prináša podporu a odkaz nielen pre odvetvia kultúry.  

Majself po dlhšej odmlke štartuje začiatok roka so silnou skladbou, ktorej vizuál hovorí sám za seba – nesie významný odkaz. Touto skladbou chceli spolu s režisérom podporiť aspoň takto tie odvetvia, ktoré takisto ako kultúra prišli o svoje publikum či zákazníkov.

Treba hľadať lepší obzor budúcnosti

„Myslím, že samotný videoklip hovorí za všetko. Kultúra dostala minulý rok dosť zabrať, no nie je to len o nás, ale o nás všetkých, ktorí prišli zo dňa na deň o svoju prácu. Vybral som si do klipu pár ľudí, ktorých sa to dotýka po pracovnej stránke, ale zároveň sú pre mňa vzorom a motiváciou, že napriek všetkému hľadajú lepší obzor budúcnosti. Veria, že bude lepšie a pozerajú sa dopredu na svoj „horizont“, ktorí ich tak ako mňa, ženie vpred“, hovorí Majself.

Spojili sily

Vo videoklipe od režiséra Lukáša Patrika z LuPa Production vidíme reprezentovať za gastro Andrea Ena, za šport najúspešnejšieho MMA zápasníka Samuela Pirát Krištofiča a kapitána Slovana Bratislava Michala Sersena. Pred prázdnym publikom nielen v klipe sa ocitla aj známa, obľúbená herečka Zuzana Vačková, či baletka Dajana Andová a za kaderníkov sa predstavil hairstylista Marek Hubka.

Za Majselfa, Martina Cisára a DJ Wicha, môžete aktuálne zahlasovať aj v 8.ročníku hudobnej ankety RUKA HORE AWARDS na stránke www.awards.rukahore.sk

Viac info:

AKTUÁLNY SINGEL: https://www.youtube.com/watch?v=SdIhv9JgQfs

MAJSELF IG: https://www.instagram.com/majself_neptun

MAJSELF FCB: https://www.facebook.com/Majself

Hrali:

Dajana Andová: https://www.instagram.com/dajanaandova/

​Zuzka Vačková: https://www.instagram.com/zuzanavackova

Samuel „Pirát“ Krištofič: @Pirát Krištofičhttps://www.instagram.com/pirat_krist…

Michal Sersen: https://www.instagram.com/sersik/

Marek Hupka: https://www.instagram.com/marcus_hair…

​Andrea Ena: https://www.instagram.com/andreaena_u…

ŠPECIÁLNE POĎAKOVANIE:

HC SLOVAN BRATISLAVA http://www.hcslovan.sk/sk/

​SPARTAKUS FIGHT GYM https://sfg.sk/

​U TALIANA – SAPORI ITALIANI https://www.utaliana.sk/bratislava/sk

​DIVADLO LA KOMIKA http://www.lakomika.sk/

Zdroj: JANA TRELLOVÁ, PR / BRAND MANGER