Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Oxygénová dermomasáž pleti

Zdieľať

Bez kyslíka nemôžeme existovať a takisto ani naša pleť. Vplyvom času kožné tkanivo stráca zásoby oxygénu. V dôsledku toho, pleť stráca pružnosť a flexibilitu a môže pôsobiť bledo.

Moja skúsenosť s oxygénovou dermomasážou

Aj keď sa dá povedať, že sa o pleť príkladne starám, už dlhšie som pociťovala, že je moja pleť nejaká mdlá, bez energie a života. Akákoľvek maska, sérum či iná špeciálna starostlivosť zrazu nemali také účinky, aké by som očakávala. Úplne náhodou som raz počas bežných nákupov prechádzala okolo zdravotníckych potrieb. Na dverách bol oznam s pozvánkou na oxygénovú dermomasáž tváre. Nebolo mi treba viac, do pár minút som bola v zozname dám, ktoré sa na túto masáž prihlásili. Dermomasáž aplikovala veľmi milá dermokonzultantka Zuzka (PRELINE), ktorá ma o téme oxygénovej dermomasáže podrobne informovala.

Čo je to oxygénová masáž

Pomocou oxygénovej dermomasáže sa do pokožky dostane vysoko koncentrovaný čistý oxygén a umožní tak naštartovanie produkcie kožných buniek. Je to jednoduchá a bezbolestná relaxačná procedúra.

Ako prebieha?

Dermomasáž sa vykonáva prístrojom GL6 DERMOOXYGENÁTOR, ktorý je schopný obsah kyslíku vo vzduchu koncentrovať, aby sa do pokožky dostal oxygén s vysokou koncentráciou. Táto procedúra nemá vedľajšie účinky, keďže sa nejedná o invazívny zákrok.

Foto: pinterest

Aké sú výhody pre pokožku?

Oxygén je schopný oživiť všetky vrstvy pokožky a odstrániť nazbierané škodlivé látky, ktoré spôsobujú opálovú bledú farbu pokožky. Zlepšuje sa prekrvenie pokožky a bunkový mechanizmus, napomáha produkcii kolagénu a elastínu vo fibroblastoch.

Dermomasáž zabezpečuje hlbšie vstrebávanie dermokozmetických prípravkov do jednotlivých vrstiev pokožky. Vďaka tomu, sa napríklad kyselina hyalurónová alebo kolagén dostanú rovnomerne všade tam, kde majú.

Prečítajte si, ako regenerovať svoju pleť počas nosenia rúška.

Aké výsledky sa dajú očakávať?

Už od prvej aplikácie sú viditeľné pozitívne zmeny na pokožke. Koža je plnšia, elastickejšia, vypnutejšia, hydratovaná a pôsobí sviežo a žiarivo. Vďaka dermomasáži je pleť okamžite hladšia, dá sa pozorovať liftingový účinok, jemné vrásky a mimické vrásky sú očividne menšie.

Foto: pexels.com

Komu je oxygénová dermomasáž odporúčaná?

Oxygénová masáž je vhodná pre všetky typy pokožky.

Zdroj: PRELINE-SK

Štítky