Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Rozjasnite svoju pleť s novinkou od Avonu: Anew Rozžiarujúci očný krém s vitamínom C

Zdieľať

V dnešnej uponáhľanej dobe je náš život plný výziev a stresu, ktorý sa môže odraziť na našej pokožke. Nedostatok spánku, nevyvážená strava a rýchly spôsob života môžu zanechať svoju stopu na pleti, najmä v oblasti okolo očí. Preto je dôležité, aby sme vedeli našu pleť ráno jednoducho a rýchlo rozjasniť. Avon, jedna z popredných značiek v oblasti krásy, predstavuje svoj najnovší prírastok do radu Anew –      Rozžiarujúci očný krém s vitamínom C. Novinka je v predaji na www.avon.sk a u vašej Avon Lady od 1.1.2024.

Avon Anew Rozžiarujúci očný krém s vitamínom C je navrhnutý tak, aby pomáhal ženám zažiariť aj po náročných dňoch či prebdených nociach. Každá žena sa niekedy dostane do situácie, keď nedokážeme spať dostatočne dlho, a to sa často prejaví v podobe opuchov a tmavých kruhov pod očami. Tento očný krém je výborným pomocníkom v boji proti nedokonalostiam očného okolia.

Uvedomujeme si, že vzhľad tvorí neoddeliteľnú súčasť mnohých z nás. Či si to chceme priznať alebo nie, vzhľad a kvalita pleti má veľký vplyv na to, ako sa cítime. V spoločnosti Avon veríme, že posilnením kvality a vzhľadu pleti, sa dá posilniť aj vlastné sebavedomie. Sme hrdí na to, že aj prostredníctvom kozmetiky môžeme pomôcť ženám zažiariť,“ uviedla Veronika Prokopová, PR špecialistka značky Avon.

Sila vitamínu C

Rozjasňujúci očný krém je novinkou kozmetického radu, ktorý využíva silu vitamínu C pre kompletnú starostlivosť o pleť. Vitamín C môže pomôcť rozjasniť pokožku, redukovať tmavé kruhy pod očami, zjednotiť pleť a zlepšiť textúru pokožky. V rade sa okrem novinky – očného krému nachádza aj denný krém, rozžarujúce sérum, mikrodermabrazívny pleťový peeling a osviežujúca pleťová voda. V rozžarujúcom sére je dokonca vitamín C tak koncertovaný, že predstavuje silu až 30 pomarančov. Všetky produkty boli klinicky testované a schválené dermatológmi. Sú vhodné pre všetky tóny a typy pleti.

Okrem vitamínu C obsahuje Avon Anew Rozžiarujúci očný krém aj ďalšie dôležité zložky, ktoré pomáhajú hydratovať pokožku a redukovať príznaky starnutia. Jeho ľahká textúra sa rýchlo vstrebáva do pokožky a nezanecháva mastný pocit. Aplikácia krému je jednoduchá. Stačí pomocou aplikátora alebo prsta naniesť malé množstvo produktu (asi polovica veľkosti hrášku) do oblasti oka a očných kontúr. Očný krém aplikujte ráno a pre maximalizáciu rozžiarenia pokožky následne naneste Anew Rozžiarujúce sérum s vitamínom C.

Tajomstvo krásnej pleti

Očný krém je skvelou voľbou pre všetky ženy, ktoré chcú po náročnom dni alebo noci dodať svojej pleti rýchlo a jednoducho dávku sviežosti a zažiariť. Nezabudnite však, že aj zdravý životný štýl, vrátane dostatku spánku a vyváženej stravy, má veľký vplyv na zdravie vašej pleti. Zastavte sa a darujte čas sebe, svojmu rozvoju a sebaláske. Buďte sama sebou a o vašu pleť sa postará Avon – dlhodobý partner žien po celom svete.

Anew rozžiarujúca rada s vitamínom C

Rozžiarujúci krém na očné okolie s C komplexom

Vďaka krému získate pre svoje očné okolie svieži vzhľad, rozžiarenú pleť a zmierni viditeľnosť tmavých kruhov. Očný krém obsahuje okrem C komplexu aj antioxidanty a technológiu pre korekciu tmavých kruhov pod očami. Účinok krému uvidíte okamžite v podobe povzbudenej a rozjasnenej pleti1. Po dlhodobom používaní 9/10 žien potvrdilo viditeľné rozjasnenie kruhov pod očami2.

12,50 €/ 15 ml

 

Rozžiarujúce sérum s vitamínom C

Rozžiarujúce sérum regeneruje a vyhladzuje pleť, zlepšuje jej textúru a navracia jej mladistvý žiarivý vzhľad. Výsledky je vidieť už po 1. použití – pleť je rozjasnená a hladšia3. Po 2 týždňoch používania môžete pozorovať mladší vzhľad, hladšiu pokožka so zlepšenou štruktúrou3.

18,90 €/ 30 ml

Denný  krém s vitamínom C a OF50

Denný krém so silnou dávkou vitamínu C a ochranným faktorom 50 sa stane každodennou záchranou vašej pleti. Je vhodný na denné použitie pre všetky typy pleti. Má bohaté zloženie s vitamínom C, dodáva jej dlhotrvajúcu hydratáciu, znižuje výskyt začervenania a okamžite rozjasňuje pleť. Zároveň chráni pred škodlivým slnečným žiarením. Výsledkom je žiarivá pleť dokonale chránená pred vonkajšími vplyvmi.

15,50 €/ 50 ml

Rozžiarujúca tonizujúca pleťová voda s vitamínom C a kyselinou glykolovou

Rozžiarujúca pleťová voda Avon Anew s bohatou dávkou vitamínu C dodáva pokožke dvojitú hydratáciu a energiu. Je vhodná pre pokožku všetkých vekových skupín. Obsahuje vitamín C a kyselinu glykolovú pre dvojnásobné zvlhčenie pokožky. Výsledkom je príjemne osviežená, čistá a osvetlená pokožka s prirodzeným jasom.

9,50 €/ 200 ml

Mikrodermabrazívny pleťový peeling s vitamínom C

Rozžiarujúci pleťový peeling má hrejivý efekt (pri použití s vodou), slúži na otvorenie pórov a odstránenie nečistôt. Jemne vmasíruje do pleti, pridajte vodu pre hrejivý efekt a opláchnite vodou.

11,90 €/ 75 ml

 

Kúpite na www.avon.sk alebo u svojej Avon Lady.