Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Športová značka, ktorú si zamilujete s prvým oblečeným kúskom

Zdieľať

Podávať športové výkony, pokiaľ sa necítite v stopercentnom pohodlí, bude len veľmi náročné. Psychická pohoda je jedným faktorom, ale aj tá fyzická je dôležitá. Musíte byť v suchu, skvele sediacom oblečení a v príjemnej telesnej teplote.

Pokiaľ ide o športové oblečenie a obuv, Under Armour je značka, ktorú netreba predstavovať. Spoločnosť UA, ktorú v roku 1996 založil Kevin Plank, bývalý futbalista Marylandskej univerzity, sa stala jednou z najuznávanejších značiek vo svete športu a zároveň priamym konkurentom obľúbenej značky Nike. Značka sa stala synonymom výkonu, inovácií a kvality a jej výrobky nosia športovci a nadšenci fitness po celom svete.

Široký sortiment pre každého

Jednou z vecí, ktorou sa Under Armour odlišuje od svojich konkurentov, je sortiment výrobkov, ktoré ponúka. Od obuvi po šortky a od kompresného oblečenia po doplnky – Under Armour má pre každého niečo. Záväzok značky k inováciám a technológiám je zrejmý z jej výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby zvyšovali výkon, pohodlie a odolnosť. Či už ste profesionálny športovec, alebo práve začínate, Under Armour má pre vás vybavenie, ktoré potrebujete, aby ste svoje športové nadšenie posunuli na vyššiu úroveň.

Úspech spoločnosti Under Armour sa však nedostavil zo dňa na deň. Značka má bohatú históriu, ktorá siaha až k jej skromným začiatkom v pivnici vo Washingtone D.C. Kevin Plank založil spoločnosť s cieľom vytvoriť lepšie tričko, ktoré by športovcov udržalo v chlade, suchu a ľahkosti. Bol frustrovaný bavlnenými tričkami nasiaknutými potom, ktoré nosili futbalisti, a rozhodol sa vytvoriť lepšiu alternatívu. Strávil nespočetné hodiny skúmaním látok a materiálov, a nakoniec vyvinul látku odvádzajúcu vlhkosť, ktorá sa stala základom jeho značky.

Nielen športové oblečenie

V priebehu rokov spoločnosť Under Armour pokračovala v inováciách a rozširovala svoj sortiment výrobkov. Dnes je značka známa svojím vysokokvalitným výkonným oblečením, obuvou a doplnkami, ako aj svojím záväzkom k udržateľnosti a sociálnej zodpovednosti. Under Armour je viac než len značka – je to životný štýl, komunita a symbol dokonalosti vo svete športu a fitness. Pričom nie je výnimkou, že sortiment je ideálny aj na bežné lifestylové nosenie.

Na záver možno povedať, že Under Armour je značka, ktorá významne ovplyvnila športový svet. Vďaka svojej inklinácii k inováciám, kvalite a výkonu sa stala veľkým pojmom. História značky má korene v túžbe vytvoriť lepšiu alternatívu k tradičným bavlneným tričkám a odvtedy sa rozrástla na globálnu značku so širokou ponukou výrobkov s pôsobnosťou vo viac ako 170 krajinách sveta.

Či už hľadáte vysokokvalitné oblečenie alebo obuv, Under Armour vám má čo ponúknuť. Prečo sa teda nepripojiť k tejto komunite ešte dnes a nezažiť ten rozdiel na vlastnej koži?

 

Zdroj obrázku: Alex from the Rock / Shutterstock.com