Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Štartuje nakrúcanie filmu ZNÁMI NEZNÁMI s hviezdnym obsadením

Zdieľať

V týchto dňoch sa začne nakrúcať nová česko-slovenská komédia režisérky Zuzany Mariankovej. Hlavné postavy v nej stvárnia známe slovenské a české herecké osobnosti, ako Táňa Pauhofová, Tomáš Maštalír, Klára Issová, Martin Hoffman, Petra Polnišová, Anna Kadeřávková a Sveťo Malachovský, ktoré už majú úspešne za sebou prípravy a aj prvú čítačku.

Podľa producentky filmu Wandy Adamík Hrycovej stojí za tvorbou filmu prvotriedny tím profesionálov: „Sledovať pri práci tých najväčších odborníkov vo svojom fachu je pre mňa vždy veľký zážitok a neuveriteľná inšpirácia. A úplne najviac sa teším z toho, ako týchto profíkov skvele dopĺňa na režisérskom poste mladučká režisérka Zuzana Marianková. Zuzka má bohaté skúsenosti z rôznych televíznych projektov, no ZNÁMI NEZNÁMI budú jej filmovým debutom. Verím, že to bude úspešný štart jej veľkej filmovej kariéry.”

SHOWCASE Divadla NUDE venovaný ženám

Mladá a talentovaná Zuzana Marianková, ktorá sa ujala réžie filmu, má na svojom konte niekoľko úspešných študentských filmov a populárnych televíznych seriálov, ako Za sklom, Oteckovia, Horná Dolná, Špecialisti či Kuchyňa. V žánri celovečerných filmov ide o jej režijnú prvotinu. „Som veľmi šťastná, že ma producenti oslovili na tento film. Okrem vynikajúceho a vtipného scenára som dostala česko-slovenské obsadenie snov a teším sa, že sa ich pri ich vyťažení vôbec podarilo dostať dokopy. Pracuje sa s nimi výborne. Všetci majú okrem komediálnej roviny aj hlboký dramatický rozmer, takže som presvedčená, že divákom pripravíme skvelý film, ktorý ich nielen rozosmeje,“ vyjadrila sa k novej pracovnej príležitosti Marianková.

Jednu z hlavných postáv si mal v komédii ZNÁMI NEZNÁMI zahrať aj Vojta Kotek. Obľúbený český herec mal však dopravnú nehodu a momentálne leží v nemocnici. Hoci sa zúčastnil na prvotných prípravách a rozumel si s hercami i tvorcami filmu, nakrúcanie sa bude musieť začať bez neho. Potvrdila to aj herečka Petra Polnišová, ktorá je zároveň koproducentkou filmu: „Nesmierne nás mrzí, čo sa Vojtovi stalo. My síce prídeme o skvelého herca, ale dôležité je, že je v poriadku a vydýchli sme si, že jeho nehoda nebude mať žiadne trvalé následky. Teraz sa hlavne potrebuje dať dokopy a my musíme ísť ďalej. Určite nám bude chýbať, bola s ním veľká zábava a je veľmi milý človek. Zdravie je však na prvom mieste.“

Slovenská premiéra česko-slovenskej komédie ZNÁMI NEZNÁMI je naplánovaná na 26. novembra 2020 v distribúcii s Itafilmom.

Štítky

Mohlo by sa vám páčiť