Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Tvorcovia filmu Šťastný nový rok 2 zverejnili oficiálny trailer

Zdieľať

Minulý rok komédia ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK mala neskutočný úspech. V kinách ju videlo takmer 600 000 divákov a na televíznych obrazovkách v Čechách a na Slovensku v premiére 2 milióny divákov. Skvelou novinkou je, že táto skvelá komédia sa dočkala svojho pokračovania. Trailer plný hereckých hviezd naznačuje, že sa jej fanúšikovia majú aj tentoraz na čo tešiť.

Na čo sa môžete tešiť?

Za voľným pokračovaním filmu ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK s podtitulom DOBRO DOŠLI opäť stoja scenáristka a producentka Adriana Kronerová a režisér Jakub Kroner. Na čo sa môžete tešiť vo filme Šťastný nový rok 2? Príbeh dlho očakávanej snímky sa začína tým, že Marek (Ján Koleník) požiada o ruku Hanu (Táňa Pauhofová). Nasledujúci dej sa točí okolo ich svadby pri „československom“ mori v malebnom Chorvátsku. „Film sme nakrúcali v čase končiaceho lockdownu za prísnych opatrení. Bolo to dobrodružstvo a je malý zázrak, že sa to podarilo a nakrútilo bez ujmy,“ prezrádza Ján Koleník a pokračuje: „Som za to vďačný a nepovažujem to za samozrejmosť. Bola to moja jediná zahraničná cesta počas toho obdobia. Preto na to spomínam aj ako na dovolenku. Dúfam, že sa tá príjemná letná a dovolenková nálada prenesie aj na plátno kín,“ dodáva.

Zo zákulisia nakrúcania Šťastný nový rok 2

Pre Antóniu Liškovú boli začiatky nakrúcania v spomínanom čase komplikované. „Po dlhom čase som vycestovala do zahraničia a trvalo mi pár dní, kým som sa upokojila. Potom to už bolo ako v rozprávke, nádherné miesto, more, v ktorom sme sa kúpali, hoci bolo 18 stupňov, a moja „slovenská rodina“. Čo viac si želať,“ poznamenáva. Nakrúcanie pokračovania filmu ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK ako rodinnú akciu vnímala aj herečka Gabika Marcinková. „Jednotku sme tvorili v Tatrách, kde som bola s manželom a našou vtedy päťmesačnou dcérou, za dvojkou sme cestovali až do Chorvátska pre zmenu s dvomi deťmi – dva a polročnou Emou a šesťtýždňovým Jakubom. Čiže väčšina mojej pozornosti smerovala k tomu, aby boli deti spokojné. Čo sa nám viac-menej darilo. No a stretnutie so štábom je pre mňa vždy mimoriadne príjemnou udalosťou.

Vo filme si zahrali aj ďalšie herecké hviezdy

Producentka Adriana Kronerová vie okolo seba zhromaždiť ľudí, ktorí sú vlastne taká ďalšia rodina,“ hovorí.Kto sa ešte objaví vo filme? Okrem zvučných hereckých mien z prvého filmu ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK (Zuzana Norisová, Emília Vášáryová, Jiří Bartoška, Tomáš Maštalír, Marek Majeský, Petr Vaněk) sa vo voľnom pokračovaní objavia aj ďalšie herecké legendy (Dagmar Havlová, Jozef Vajda). Hviezdnu hereckú zostavu dopĺňajú vynikajúci zahraniční herci: Marco Bonini (Taliansko), Toni Gojanović a Goran Bogdan (Chorvátsko).ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2: DOBRO DOŠLI do kín uvedie distribučná spoločnosť Continental film 26. 12. 2021.