Načítava sa

Type to search

Už je mamou! Monika Bagárová dala bábätku netradičné meno

REDAKCIA
Zdieľať

Známa speváčka informovala o tejto radostnej novine na sociálnej sieti. O krásnu novinku sa podelil najskôr partner speváčky – zápasník Makhmud Muradov. Zverejnil fotografie priamo z pôrodnej sály, z ktorých je jasné, že sympatická Monika rodila cisárskym rezom.

Aj keď známa speváčka zo začiatku robila zo svojho tehotenstva tajnosti, postupne fanúšikov informovala o svojom tehotenstve. Monika prezradila, že pod srdcom nosí dievčatko a neskôr sa podelila s detailami detskej izby, ktorú jej spolu s partnerom Makhmudom pripravila.

NETRADIČNĚ MENO: RUMIA

Dievčatko dostalo veľmi zaujímavé meno Rumia a ako vidno už zo sociálnych sietí oboch rodičov, od šťastia sú celý bez seba. “Nič viac neexistuje, najkrajší pocit na svete, moja rodina, moje lásky. Ďakujem Pane Bože za ten najkrajší dar. Rumia Muradova 27.5.2020,” napísala krásna Monika ku fotografiám z pôrodnej sály. Zaujímavé a sympatické je, že speváčka vôbec nemala problém ukázať tento okamih aj verejne.

CHVÍLE TEHOTENSTVA BOLI AJ PRE ŇU NÁROČNÉ

Monika sa netajila tým, že posledné týždne tehotenstva pre ňu boli poriadne náročné. Prvé mesiace prežívala bez väčších problémov a chvíle s rastúcim bruškom si užívala, no neskôr dokonca priznala, že má problém s opúchaním nôh, čo pozná mnoho tehotných žien.

Aj napriek tomu, že Monika mala pred sebou hviezdnu kariéru rozhodla sa, že viac ako pracovné úspechy, je rodina. Kým jej rovesníčky o deťoch ešte ani nesnívajú, ona sa chce pýšiť tým najkrajším titulom na svete – MAMA.

KARÍERY SA NEVZDÁVA

Monika sa ale nechystá skončiť s kariérou speváčky a sama svojim fanúšikom na sociálnej sieti priznala, že si dá na istý čas od koncertovania a spevu pauzu, avšak len na pár mesiacov.

Monike aj naša redakcia zo srdca blahoželáme ku dcérke a prajeme krásne spoločné chvíle.

1 Komentár

  1. how to use cvv dumps 4. septembra 2021

    785857 291972Its difficult to acquire knowledgeable individuals about this topic, and you sound like what happens you are speaking about! Thanks 947295

    Odpovedať

Zanechať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené*

91 − 86 =