Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Užite si zimu v Tatrách bez obmedzení 

Zdieľať

Lyžovačka v Tatrách je skvelý športový zážitok, ktorý si môžete užiť s rodinou či priateľmi. Ubytovanie v Tatrách je na vysokej úrovni, takže po zábave na svahu vás čaká aj skvelé jedlo a kvalitné služby. Prečo stráviť zimnú dovolenku práve v Tatrách? 

Lyžovanie v Tatrách 

Najlepším miestom pre lyžiarov je Tatranská Lomnica, pretože práve tu sa nachádza najvyššie položená, najstrmšia aj najdlhšia zjazdovka na Slovensku. Zjazdovka v Lomnickom sedle je vo výške 2 190 m.n.m a má prevýšenie až 1 300 m. Vďaka nadmorskej výške je tu sneh aj vtedy, keď v nižšie položených strediskách už nie sú podmienky na lyžovanie ideálne. Pre tých, ktorí nelyžujú je Tatranská Lomnica skvelým miestom na vychádzky, nezabudnite však na teplé čiapky, rukavice a štýlové pánske zimné bundy. 

V stredisku je 12 zjazdoviek, ktorých náročnosť je rôzna, takže zážitok z lyžovačky budú mať deti, začiatočníci aj skúsení lyžiari. Na svah vás vyvezú kabínkové aj sedačkové lanovky. Stredisko je vhodné aj pre rodinné dovolenky. Už ste presvedčený o tom, že ponúka Tatranská Lomnica lyžovanie, na ktoré len tak nezabudnete? 

Ubytovanie v Tatrách 

Pre intenzívnejší zážitok zo zimnej dovolenky ponúka Tatranská Lomnica ubytovanie s výhodnou polohou pod Lomnickým štítom. Apartmány Wili sa nachádzajú v blízkosti lanovky a v okolí je aj viacero turistických a cyklistických tratí, takže sa ich oplatí navštíviť aj počas leta či Veľkonočných prázdnin. V priestranných apartmánoch sa môže ubytovať celá rodina, ale aj partia priateľov. Spoločne strávené chvíle si tak môžete užívať na svahu, na túre ale aj v apartmánoch, ktoré poskytujú priestor na spoločné aktivity, kuchynku a jedáleň. Výhodou je aj to, že do apartmánu môžete priviesť aj svojho psíka. K dispozícii je aj privátne wellness s vírivkou a saunou a fitness centrum pre hostí.  

Zdroj obrázka: Halfpoint/shutterstock.com