Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Čo kúpiť partnerovi pod stromček? 3 tipy, s ktorými nešliapnete vedľa

Zdieľať

Dochádzajú vám nápady a lámete si hlavu, čo dať partnerovi pod stromček? Kupovanie darčekov pre muža je náročné. Pripravili sme pre vás zopár tipov, s ktorými rozhodne zabodujete.

Dokonalý oblek

Kupovať darčeky pre deti, sestru, mamu alebo kamarátku je jednoduché. No čo kúpiť mužovi? Túto otázku si každoročne kladie každý z nás. Darovať mu znova ponožky? Veď už ich má plný šuplík. Sveter? Knihu? Alebo niečo celkom iné?

Oblek by nemal chýbať v šatníku žiadneho muža. Ak ten váš žiadnym nedisponuje alebo by sa mu hodil nový, neváhajte a zaobstarajte mu ho. Dokonalo padnúci oblek na mieru využije pri mnohých príležitostiach, či už sa chystáte na svadbu, oslavu, ples alebo jednoducho len tak niekam na peknú večeru.

Kulinársky zážitok

Kto by nemiloval dobré jedlo? Obdarujte svojho partnera (a seba) rozmaznávaním chuťových pohárikov v tej najlepšej reštaurácii. Či to bude rešpektovaný šéfkuchár, 10 chodové menu alebo michelinská reštaurácia, gurmánsky zážitok je zaručený. Alebo vymeňte luxusnú večeru za tour po obľúbených podnikoch, či objavujte nové.

Luxusný alkohol

Potrpí si váš muž na dobrý pohárik alkoholu? Kúpte mu jeho obľúbenú whisky, gin alebo to, čo má rád. Ale pozor, špeciálna príležitosť si žiada niečo špeciálne, preto sa vyhnite nákupom alkoholu v supermarkete, ale zájdite do špeciálneho obchodu s liehovinami, kde vám rovno aj poradia, čo partnerovi zobrať.

Cestovný kávovar

Každému cestovateľovi a zároveň milovníkovi dobrej kávy sa zíde kvalitný cestovný kávovar, ktorý si so sebou zoberie na cesty. Je malý a praktický, ale zároveň výkonný. Stačí ho zbaliť do batohu a šálku chutnej kávy si môžete užiť kdekoľvek, nech už ste na potulkách nových mestom alebo si užívate krásy prírody.

Niečo na hranie

Lego je nesmrteľné a aj muži sú dušou stále deti, čo sa radi zahrajú. Kúpte mu pod stromček novú stavebnicu, s ktorou sa zabaví. Alebo váš partner preferuje konzoly či počítač? Skúste vysondovať, po ktorej hre túži, ale ešte ju nemá a kúpte mu ju. Ak k tomu prihodíte napríklad aj nejaké postavičky z danej alebo obľúbenej hry, určite nebudete ľutovať.