Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Vidíme sa v ružovom cieli!

Zdieľať

Najväčšie charitatívne podujatie na Slovensku je po dvoch rokoch späť! Spoločnosť už dvanástym rokom usporadúva obľúbený Avon Pochod za zdravé prsia, ktorého sa každoročne zúčastňujú tisíce ľudí. Ukážme všetkým, že nám záleží na zdraví žien a vzdajme touto cestou hold ich sile a odvahe. Už 24. septembra sa na Tyršovom nábreží postavíme ZNOVA NA ŠTART s cieľom zahaliť uličky Bratislavy do dominantnej ružovej farby a naštartovať potrebnú prevenciu. Spojme sa pre dobrú vec a pripomeňme si, prečo pomáhame.  

 

Od štartu tohtoročného Pochodu v Bratislave nás delia už len 2 týždne. Sobota 24. septembra opäť prinesie nenapodobiteľnú atmosférou, ktorou nás bude už od 11:00 sprevádzať Roman Juraško. Tradičné ružové podujatie nás znova nabije pozitívnou energiou a okrem dobrého pocitu sa dostaví vlna spolupatričnosti. Pridanou hodnotou každého jedného z nás bude aj nespočetné množstvo endorfínov, ktoré budú prúdiť celou Bratislavou. 

Tento výnimočný deň podpory bude aj tento rok hýriť pestrým programom. Tešiť sa môžete na umelcov ako Adam Ďurica, Andrea Bučko, Tomáš Bezdeda a ďalších skvelých hostí. Ulahodiť svojim chuťovým pohárikom môžete vyhľadávanou letnou gastro zónou na Tyršovom nábreží. Na svoje si prídete aj v Beauty zóne, v rámci ktorej predstaví Avon svoje noviny, či rôzne experimenty a súťaže. Krásnou bodkou na záver bude spev Márie Čírovej 

Tešiť sa na vás budú aj naši ambasádori a dlhoroční podporovatelia, ktorí si taktiež nenechajú ujsť možnosť pripomenúť si dôležitosť prevencie a podporiť boj za zdravé prsia. K pochodujúcemu davu sa tento rok pridá Ada Straková, Maroš Kramár, Alena Heribanová, Braňo „Bruno“ Ciberej, Zlatica Puškárová, Nora Beňačková, Karin Habšudová, Kvetka Horváthová, Beáta Dubasová, Karin Haydu či Andrea Bučko, ktorá ho ako nová tvár projektu absolvuje prvýkrát: „Je mi cťou byť v tíme, ktorý pripomína, že pravidelná kontrola prsníkov a podpora a solidarita s ľuďmi, ktorí už s ochorením bojujú je dôležitá a prínosná. Ak čo i len jednu ženu inšpirujeme k tomu ísť k doktorovi na preventívnu prehliadku, ak čo i len jednému človeku pomôžu vyzbierané peniaze, má to zmysel.“  

Najdôležitejšou súčasťou ružového boja však budú práve tie najsilnejšie bojovníčky – onkologické pacientky a ich rodiny. 

avon pochod

Vykročte vpred tou správnou nohou a nezabudnite na dress code v podobe nového Trička, ktoré slúži aj ako vstupenka na podujatie. Nájdete ho hneď v niekoľkých veľkostiach a navyše vďaka svojmu strihu pristane skutočne každému. Vylepšiť si ho navyše môžete aj ružovo-bielymi Trakmi či štýlovou Šatkou za zdravé prsia. A kde si ich môžete zakúpiť? Navštívte stránku www.avon.sk, oslovte svoju Avon Lady/ Avon Gentlemana, alebo si ho môžete jednoducho zakúpiť aj priamo na mieste. Kúpou tak podporíte práve to, čo je najdôležitejšie – zdravie. Všetky finančné prostriedky získané predajom tričiek poputujú o.z. Tak trocha inak a ich projektu Štartovacie balíčky pre bezvlásky, či o.z. Zdravá žena a na ich výskum vplyvu chemoterapie, rádioterapie a hormonálnej liečby na neurokognitívne funkcie u onkologických pacientok v dlhodobom sledovaní. 

Ďakujeme, že ste už 12 rokov súčasťou tohto krásneho projektu, vďaka ktorému pomáhame ženám víťaziť nad ochorením. Hoci malým gestom, no k veľkým zmenám. Tešíme sa na vás! 

Pre viac informácií o tom, ako si správne robiť samovyšetrenie prsníkov, navštívte stránku wwww.zdraveprsia.sk, alebo Facebook profil Avon za zdravé prsia s množstvom aktuálnych informácií.   

 

Avon Pochod za zdravé prsia   

Spoločnosť AVON Cosmetics sa na Slovensku venuje problematike rakoviny prsníka už viac ako 20 rokov. Patrí medzi 50 krajín vo svete, ktoré každoročne podporujú boj proti tejto chorobe aj prostredníctvom podujatia Avon Pochod za zdravé prsia. Cieľom tohto charitatívneho podujatia je starostlivosť o zdravie žien, zvýšenie povedomia verejnosti o tomto ochorení a podpora výskumu v tejto oblasti. Od vzniku projektu sa podarilo vyzbierať viac ako 1,5 milióna EUR, ktoré poslúžili na podporu vzdelávania zdravotníckeho personálu, študentov, zlepšenie kvality života a psychosociálnu podporu žien, kúpu diagnostických prístrojov, operačnej techniky a šírenie osvety v rámci prevencie verejnosti. 

O spoločnosti AVON  

Avon vníma všetky podoby krásy už viac ako 135 rokov. Kozmetická spoločnosť patriaca do globálnej skupiny Natura & Co tak spája ľudí, prináša mnohé inovácie, búra stereotypy a snaží sa prispievať ku krajším životom nielen žien. Ikonická značka pevne verí v rodovú rovnosť a načúva potrebám žien, čím vytvára pozitívne zmeny v spoločnosti. Milióny nezávislých Avon Ladies a Avon Gentlemen po celom svete majú možnosť predávať Avon produkty, budovať si kariéru či už naplno alebo popri iných povinnostiach a zabezpečiť si tak stabilný príjem.  Psychické i fyzické zdravie žien stojí na vrchole rebríčka priorít Avonu, preto prostredníctvom Avon Foundation daroval na témy súvisiace s bezpečnosťou a zdravím žien už viac než 1,1 miliardy dolárov. Viac informácií nájdete na www.avon.sk.