Načítava sa

Type to search

3 ženské omyly, ktoré nám ničia zbytočne vzťah! Prestaňme s tým!

REDAKCIA
Zdieľať

Na veku skutočne nezáleží. Každá žena túži po svojej osudovej láske, byť milovaná a milovať. Láska je akýmsi svetom nežného pohlavia, ktorý jej dáva zmysel a chuť bojovať. Až natoľko, že často v mene lásky pácha škody, ktorým ale neškodí len svojmu partnerovi, no najmä sebe. Milé dámy, v duchu nasledujúcich mýtov sa snažíme presvedčiť našu polovičku, že my sme práve tie osudové ženy, len aby sme ho získali. Nedajme sa zmiasť a prestaňme s tým. Takéto nás muži nechcú!

Snažíme sa o dokonalosť

Na každom kroku sa stretávame v médiách s “dokonalými” ženami. Výzor ako z titulky časopisu, správanie vhodnej kráľovny či vždy usmiata tvár. A tým si máme vybudovať úctu a rešpekt od opačného pohlavia? Reálny život je o úplne niečom inom. Ak sa budeme hrať na dokonalé princezné, muža jednoducho rýchlo zunujeme. Akonáhle muž zistí, že žena, ktorá mu vstúpila do života, je až príliš dokonalá, príliš dobrá a príliš ochotná splniť mu všetky jeho želania, stratí záujem. Muži totiž nechcú dokonalú ženu. Chcú zaujímavú ženu. A v tom je ten rozdiel.

Uvoľnite napätie v tele a zlepšite svoj spánok. Ako? Odpoveď je čokoláda.

Chcú ženu, nie erotickú hračku

Ďalší mýtus, v ktorom žije mnoho žien. Mužské reakcie na časopisy s podtónom erotiky sú veľmi mätúce. Pri pohľade na ne, áno, páni žasnú od nadšenia, avšak od ženy, manželky, matky ich detí chcú niečo hlbšie, niečo viac. Chlap netúži po tom, aby išiel do postele so ženou, ktorá ho nemá čím prekvapiť. Nemotivuje ho, keď ju už videl. Chce si ju totiž rozbaľovať ako darček, chce ju spoznávať postupne… Inak zaradí ženu do kolonky “len ďalšia krátkodobá známosť”. A to nechceme.

Máme strach, že nás opustí

Strach dokáže divy. Robí z nás zraniteľnejšími bytosťami. Ba čo horšie, núti nás stratiť našu podstatu, našu dušu. Doteraz sme futbal nenávideli, ale pocit, že nás bude milovať ešte viac, odrazu sme obrovské fanúšičky. Prečo meníme našu podstatu? Keď sa spýtate mužov, čo považujú za najväčší nátlak vo vzťahu, väčšina sa zhodne v tom, že najhoršia je žena, ktorá z partnera urobí modlu a okolo neho sústreďuje celý svoj svet. Ako je svet svetom, muž si vážil len takú ženu, ktorá vždy ostala sama sebou, nech sa deje čo chce.

Desiatky ľudí si uctili pamiatku Kuciaka a Kušnírovej, prihovorila sa im aj mama zavraždenej

Tags:

Mohlo by sa vám páčiť

1 Komentár

  1. trusted cvv shop 4. septembra 2021

    134098 761716This was an incredible post. Truly loved studying your site post. Your data was extremely informative and beneficial. I believe you will proceed posting and updating frequently. Searching forward to your subsequent 1. 422274

    Odpovedať

Zanechať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené*

39 + = 44