Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Aby sa deti mali kde hrať

Zdieľať

Momentálna situácia si žiada šikovné riešenia. Deti nechodia do školy, škôlky a na krúžky a majú nedostatok pohybu. No pobyt na čerstvom vzduchu a dostatok slniečka je najlepšia prevencia a lekár. No bezcieľne prechádzky či odrážadlo a bicykel už sa vašim drobcom zunovali? Čo tak ihrisko – vlastné ihrisko na záhrade?

Máte aj vy pri pohľade na vašu záhradu pocit, že sa na nej nejaké to miesto na šantenie nájde? Rozmýšľať nad privátnym detským ihriskom na záhrade, alebo chalupe nie je vôbec od veci :-). Chápem, že hľadanie vhodnej ihriskovej zostavy môže zabrať dosť veľa času a chce veľa nápadov. Bezpečnosť samozrejme hrá hlavnú rolu, preto je správny výber ihriska dôležitý. Ak hľadáte zaručene dobrého a spoľahlivého dodávateľa práve na tento druh tovaru, tak odporúčame pozrieť ponuku spoločnosti Wickey. Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti vo výrobe detských ihrísk. Týmto výberom zaručene natrafíte na partnera, ktorý sny vašich detí splní do bodky.

Detské ihrisko zn. Wickey

Najväčší darček – krásne spomienky

Vráťte sa pár rokov späť do vášho detstva a predstavte si, že dostanete tak úžasný a obrovský darček ako je vlastné detské ihrisko! Nádherná predstava však? Detské ihrisko, na vlastnej záhrade má veľa výhod a niekoľkoročné využitie pre vaše deti. Drobci sa hrajú a vy ich sledujete priamo z obývačky… Obzvlášť praktické v časoch, kedy rodičia pracujú na home office – och a potrebujú deťom napriek tomu dopriať dostatok času na šantenie a pobyt na čerstvom vzduchu. Ihrisko je ideálne si vyskladať podľa záujmov detí a ich veku a najmä je dobré myslieť aj do budúcnosti. Dnes si už ihrisko môžete naozaj vkusne vyskladať z hojdačiek, šmýkačiek, pieskovísk, alebo lezeckej steny. Záleží na tom, čo vaše deti radi na ihriskách robia a ktoré činnosti obľubujú.

detská hojdačka

Ekológia a profesionalita

Ak máte doma zručnú polovičku, zloženie jednotlivých kvalitných komponentov ihriska pre svoje deti je činnosť, ktorá ho iste bude veľmi tešiť. Materiály, ktoré na výrobu ihrísk používajú sú ekologické a dbajú na životné prostredie. Ihriská sú z borovicového a smrekového dreva a vydržia roky. Tak sa smelo pohrúžte do predstáv o vysnívanom detskom kráľovstve pre svoje deti a nájdite na neho vhodné miestečko na Vašej záhrade. Prajeme Vám veľa zdravia a krásnych prežitých dní plných zábavy v tomto zložitom období.

 

 

 

Štítky