Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Čaká vás veľké jesenné upratovanie? Nezabudnite aj na schodiská a malé priestory

Zdieľať

Jeseň je ideálnym obdobím, počas ktorého môžeme doma spraviť veľké upratovanie. Stačí si vyhradiť jednu celú sobotu a povedať ostatným členom rodiny, aby si nič neplánovali. Čím viac vás bude, tým rýchlejšie vám práca pôjde od ruky a bude sa vám pracovať lepšie. Viete, čo by vám však prácu mohlo výrazne uľahčiť?

Pri bežnom sobotnom upratovaní asi neupratujete každý kút a neprechádzate schody, no počas veľkého upratovania by ste nemali nič vynechať. Ako však rýchlo a efektívne upratať malé plochy? S tým vám pomôže tyčový vysávač, ktorý ponúka oproti klasickému modelu hneď niekoľko výhod.

Poznáte všetky výhody tyčového vysávača?

1. Veľmi dobre sa s ním pracuje

Ak ste drobná žienka a máte doma len veľký klasický model, pravdepodobne sa vám nevysáva vždy najlepšie. Najmä ak zrovna potrebujete upratať úzke miesta, pričom vysávač musíte držať v ruke, pretože na zem by sa nezmestil. Tyčový vysávač je oveľa ľahší a jednoduchší na manipuláciu.

2. Dostanete sa na zle dostupné miesta

Ide väčšinou o miesta medzi nábytkom, schody alebo kúty. Hlavica klasického vysávača sa sem jednoducho nezmestí. Ak chcete efektívne upratať všetky malé plochy, potrebujete tyčový model.

3. Postavíte ho kdekoľvek

Spomínaný vysávač nezaberie veľa miesta. Uložený je vo svojom stojane, ktorý môžete postaviť kdekoľvek. Častokrát sa zmestí práve aj na horšie dostupné miesta.

Aké tyčové vysávače poznáme?

Zvažujete kúpu tejto verzie? V ponuke môžete natrafiť na tri druhy:

S káblom

Ide o najlacnejší typ, ktorý povysáva všetko potrebné, avšak kábel môže byť prekážkou.

S akumulátorom

Akumulátorové modely majú lepšiu pohyblivosť, no rátať musíte s dobíjaním batérie. Niektoré tieto verzie sa navyše dajú použiť aj na umývanie.

Mechanická verzia

Ide o takzvanú „modernejšiu metlu“, s ktorou upracete malé nečistoty.

Tyčový vysávač vám pomôže nielen s jesenným upratovaním!

Štítky