Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Chcete aquapark na vlastnej záhrade? S týmito doplnkami je to možné

Zdieľať

Rozhodli ste sa, že ani toto leto na dovolenku do exotiky nepôjdete? Dôvodov môže byť viacero. Obavy z bezpečnosti, pandémia covid-19, vyššie ceny a neistá budúcnosť. Nemusíte ale smútiť, pretože, bez ohľadu na to, čo vás prinútilo odložiť cestovný kufor do komory, si aj v domácom prostredí môžete vytvoriť ideálne podmienky na relax.  

V našom článku vás o tom presvedčíme. Existujú doplnky, ktoré sa o navodenie dovolenkovej atmosféry počas celého roka postarajú bez najmenších problémov.  

Wellness, o ktorý sa nebudete musieť deliť s cudzími ľuďmi 

  • Bestway vírívka 

V tomto horúcom lete nie je nič lepšie, ako po náročnom dni na záhrade vkročiť do vlastnej vírivky. Teplá, bublajúca voda rýchlo uvoľní vaše telo. U mnohých modelov bazénov je možné intenzitu masáže nastaviť individuálne. Kvalitnú Bestway vírivku si vďaka možnosti nastaviteľnému ohrevu vody môžete užívať aj napriek tomu, že  sa čoskoro leto skončí.  

Tieto moderné vírivky do záhrady sú vybavené pohodlnými sedákmi. Tie sú ergonomicky tvarované, aby ste sa mohli v teplej vode úplne uvoľniť. Veľké vonkajšie modely ponúkajú priestor pre päť až deväť osôb. Výhodou malých modelov sú výrazne nižšie náklady na údržbu vďaka nižšej spotrebe vody. 

  • Nafukovací bazén 

Pokiaľ sa rozhodnete uprednostniť moderný nafukovací bazén, oceníte jeho mobilitu, vďaka čomu bude použitie bazéna širokospektrálne a bez výrazných obmedzení. Nafukovacie bazény sú z kvalitných a odolných materiálov, takže veľa vydržia a poskytnú vám zároveň na relax ideálne podmienky, o ktoré sa nebudete musieť deliť s cudzími ľuďmi.  

O prístrešie a tienenie sa postará moderná pergola 

Aby vám počas kúpania v bazéne alebo vírivke nerobil spoločnosť nepríjemný a silný dážď, pálivé lúče slnka alebo dokonca sneh, je vhodné si nad bazén a vírivku zabezpečiť pevné prekrytie. Ideálnym riešením na tieto a ďalšie iné prípady je štýlová moderná pergola 

Pergola a záhrada sa k sebe dokonale hodia. Tieto všestranné konštrukcie boli ešte donedávna rozšírené najmä v oblasti Stredozemného mora, kde slúžili ako šikovné exteriérové zatemňovače, ktoré priestor príliš nezatemnia, ale prepustia len správne množstvo teplého slnečného žiarenia. 

Moderné tvary a typy dnešných pergol sú však viac prepracované a vďaka lamelám a odolnej hliníkovej konštrukcii, ich môžete využívať po celý rok. Ak si teda chcete vytvoriť na záhrade alebo terase svoj vlastný vodný svet, vyskúšajte to s týmito doplnkami. Určite budete spokojní. 

Zdroj obrázka: Sergio Sergo/Shutterstock.com