Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Costa Coffee oslavuje 1. rok na Slovensku

Zdieľať

Britský kaviarenský reťazec Costa Coffee v januári oslavuje 1. rok od vstúpenia na slovenský trh a otvorenia svojej prvej kaviarne  v nákupnom centre Aupark. V Costa Coffee si na oslavu pripravili špeciálny narodeninový nápoj – Billionaire latte.

Costa Coffee oslavuje luxusným Billionaire latte

Snívali ste niekedy o tom, ako by mala vyzerať najluxusnejšia káva, ktorá vás úplne okúzli? Baristi z vašich obľúbených kaviarní Costa Coffee dokonale naplnia vašu predstavu kávovým nápojom Billionaire latte! Lahodné krémové latte plné vláčného karamelu a belgickej čokolády korunované nadýchanou šlahačkou s odleskom zlatavých hobliniek navodí tú pravú narodeninovú atmosféru!

V kaviarňach Costa Coffee sa caffé latte pripravuje z espressa z jedinečnej kávovej zmesi Mocha Italia a čerstvého mlieka. Je to nápoj jednoliatej farby, čoho docielime rýchlim preliatím espressa do horúceho napeneného mlieka. Špeciálny narodeninový nápoj – luxusné Billionaire latte – je vyšperkovaný karamelovým sirupom a čokoládou, čerešničkou na káve je bohatá čapica nadýchanej šľahačky zasypaná zlatistými kúskami maslových sušienok.

  1. rok na Slovensku podľa riaditeľa Costa Coffee Slovensko,  Petra Krajčoviča

„V roku 2019 sa nám podarilo otvoriť 2 kaviarne na prestížnych miestach v Bratislave, v Auparku a Eurovea. Spoznali sme chute našich zákazníkov a to nám dáva dobrý základ pre rozšírenie značky. V roku 2020 pokračujeme v expanzii, aby sme priniesli zážitok z výnimočnej kávy všetkým Bratislavčanom ako aj návštevníkom Bratislavy. V 1. kvartáli otvoríme Costa Coffee vo Vivo! (bývalý Polus) a na Kamennom námestí. Nimi ale určite nekončíme, stále hľadáme nové priestory v Starom Meste ako aj v nákupných centrách. A tešíme sa, že prvýkrát v histórii sa stane Costa Coffee sponzorom olympijských hier. K tejto príležitosti pripravíme našim zákazníkom viaceré prekvapenia.“, hovorí Peter Krajčovič, riaditeľ Costa Coffee Slovensko.

Štítky