Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Medové týždne v Medolandii

Zdieľať

Zažite od 1. do 23. februára Medové týždne v Medolandii. V reštaurácii Mária Henrieta si počas dvoch týždňov pre vás pripravili špeciálne Valentínske menu a degustácie.

Podávať sa bude tatarák z marinovaného lososa s medovinovým kaviárom na malinovej glazúre, bravčová panenka v prosciutte na dubákovom ragú s gratinovými zemiakmi alebo tekvicové rizoto s pečenými gaštanmi, parmezánom a tekvicovými semiačkami. Na záver nebude chýbať dezert čokoládový muosse so šľahačkou a bobuľovým ovocím.

Čítajte aj: Zdravie ženy by malo byť na prvom mieste

Vybrať si tiež môžete z ponuky degustácií „Chuť Medolandie“ alebo „To najlepšie z Medolandie“ a okrem toho vám exkluzívne ukážu výrobu vynikajúceho nápoja „Horiaca medovina“. Zároveň si môžete objednať aj prehliadku Medolandiou, v rámci ktorej si vychutnáte ružovú medovinu Mária Henrieta a vypočujete si aj príbeh nenaplnenej lásky ženy, ktorej meno medovina nesie.

Súčasťou Medových týždňov v Medolandii sú aj Valentínske večery s hudbou. Ak túžite osláviť Valentína na mieste, kde ste ešte neboli, tak reštaurácia Mária Henrieta je pre vás ako stvorená. Okrem vynikajúcej večere si vychutnáte aj romantickú atmosféru v podobe hudobných vystúpení. V piatok 14. februára vám spríjemnia večer dievčatá zo skupiny Lily Veil a v sobotu 15. februára sa môžete tešiť na írsku hudbu v podaní kapely Gemini. Svojej polovičke sa tak postaráte o nezabudnuteľné chvíle.

Zdroj foto: Medolandia

Štítky