Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Dámske smart hodinky: 6 dôvodov, prečo si ich zamiluje každá žena 

Zdieľať

Dámske hodinky sú doplnkom, ktorý dokáže dodať štýl aj jednoduchému outfitu. Pre niekoho sú však hodinky nielen otázkou štýlu, ale doslova nutnosťou vzhľadom na povahu ich povolania. Smart hodinky zatriasli trhom a v rebríčku obľúbených osobných zariadení patria po smartfóne k tým najobľúbenejším.  

6 dôvodov na kúpu smart hodiniek 

Ak sa pýtate, či je investícia do smart hodiniek naozaj dobrý nápad, máme hneď niekoľko dôvodov, prečo je odpoveď určite áno.  

Váš osobný tréner na ruke  

Najmä ženy, ktoré pravidelne športujú, ocenia množstvo funkcií spojených práve s ich obľúbeným športom. Ak napríklad rady beháte, inteligentné hodinky na behanie vás budú navigovať na najlepšiu bežeckú trasu, budú vám rátať spálené kalórie alebo odbehnutú vzdialenosť. A to je len zlomok funkcií, ktoré vás privedú k vašim športovým cieľom.  

Stres máte pod kontrolou 

Stres sa stal súčasťou každodenných životov. Vďaka vašim smart hodinkám ho však môžete mať pod kontrolou. Mnohé hodinky ponúkajú funkciu vedeného dýchania, relaxačných cvičení či meditácie.  

Hovor už nikdy nezmeškáte 

Telefón zvoní a vy sa snažíte vybrať ho z kabelky. Situácia, ktorú pozná mnoho žien. So smart hodinkami jednoducho prijmete hovor, a tak sa zmeškané hovory stanú minulosťou.  

Noste zábavu na ruke 

Tie najlepšie smart hodinky vám umožnia počúvať hudbu, podcasty či pozerať videá bez toho, aby ste telefón chytili do ruky.   

Nájdite svoj stratený telefón 

Koľkokrát sa vám stalo, že ste si potrebovali zavolať na vlastný telefón, aby ste zistili, kam ste ho položili? Takmer každé smart hodinky disponujú funkciou „nájdi môj telefón“. Váš smartfón sa vám s touto funkciou podarí lokalizovať aj do niekoľkých sekúnd.  

Buďte vždy štýlová  

Pri športe, na romantickej večeri či obchodnom stretnutí. Smart hodinky nájdete aj v elegantnom prevedení, keď sa na displeji zobrazuje klasický ciferník, rovnako ako aj v športovej verzii so všetkými funkcionalitami. Stačí si teda vybrať tie, ktoré zodpovedajú vašim potrebám a životnému štýlu.  

Zdroj obrázka: Nataliya Sdobnikova / Shutterstock.com