Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Hravé letné líčenie len s 2 produktmi pre skvelý vzhľad

Zdieľať

K letu patrí aj letné líčenie. Tekutá očná linka a očný tieň vykúzlia krásny vzhľad každej žene. Táto kombinácia je ideálna na prázdninové dobrodružstvá, ale aj večierky, kedy oceníte, že farba krásne drží na svojom mieste. Pozrite si novinky od Mary Kay® a vykúzlite skvelý look na bežný deň či vzácnu chvíľu. 

Klenoty na dosah

Očné linky ako šperk vášho líčenia. Či už vyrážate do práce alebo za zábavou, očné linky povznesú každé líčenie. Praktický aplikátor Mary Kay® Vodoodolných tekutých očných liniek vo forme pera uľahčí vytvoriť vytúžené a presné linky jedným ťahom. Bez námahy vytvoríte decentné linky, ktoré podčiarknu váš pohľad alebo odvážne v štýle mačacích očí. Perfektné vodoodolné zloženie a intenzívne čierne pigmenty zostanú na svojom mieste bez rozmazania a rozpíjania, preto si líčenie môžete užívať po celý deň bez obáv.

Pozrite si tutorial, ako nanášať vodoodolné tekuté očné linky:

Ružové odtiene dokážu krásne vyzdvihnúť váš pohľad. Luis Casco, Globálny Beauty Ambassador pre Mary Kay osobne navrhol a vybral presne tie správne odtiene a štruktúry očných tieňov. Rafinované kolekcie 4 studených alebo 4 teplých ružových očných tieňov nechajú vyniknúť farbu vašich očí nielen líčením, ale aj okúzľujúcou harmóniou s prirodzeným podtónom vašej pleti. Paletky obsahujú kombinácie farieb v trblietavých i matných textúrach, s ktorými dosiahnete nespočetné a lichotivé vzhľady.

Pomocou druhým objavíte poklad

Ukážte svetu, že aj vďaka lesku na pery sa dajú robiť dobré skutky. Svoj úsmev na perách aj na duši rozžiarite Mary Kay Unlimited® Leskom na pery vo farebných odtieňoch Confident Pink alebo Hopeful Lilac. Pocit hydratácie a jemnú vanilkovú príchuť si zamilujete tak, ako jeho charitatívny rozmer. Z predaja týchto krásnych prípravkov na pery MARY KAY prispieva na pomoc občianskemu združeniu Orin Panacea, ktoré pomáha deťom s onkologickým ochorením a ich rodinám.


Štítky

Mohlo by sa vám páčiť