Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Inšpirácie na darček pre milovanú osobu

Zdieľať

Chceli by ste obdarovať svoju milovanú osobu niečím výnimočným? Hľadáte praktický a zároveň elegantný kúsok? Módne doplnky, akými sú kožené kabelky či kožené batohy sú nadčasové kúsky, ktoré patria do každého ženského či mužského šatníka. Stačí si len vybrať.

kožené kabelky a batohy

Do práce i do mesta

Srdce každej ženy, či už mamy, babky, sestry alebo kamarátky isto zaplesá pri vianočnom stromčeku, ak si tam nájde dámsku koženú kabelku. Kabelka je módny doplnok, ktorý nás sprevádza každý deň. Do práce, do mesta alebo na nákupy, stále je po ruke. Dajte si záležať a vyberte ten správny model pre obdarovanú osobu.

kabelka

Pri výbere koženej kabelky by ste mali zohľadniť:

  • Veľkosť kabelky, ktorá je rozhodujúca. Väčšie modely klasických kožených kabeliek sú vhodné na každodenné použitie, zmestí sa do nich všetko potrebné. Menšie modely kožených kabeliek sú vhodnejšie na prechádzku do mesta alebo keď sa chystáme na nákup a stačí nám mať po ruke základnú výbavu – mobil, peňaženka, doklady.
  • Farba kabelky. Treba zvážiť, či chcete darovať kabelku v univerzálnych farbách, akými sú čierna alebo hnedá. Avšak zaujímavým prvkom, ktorý ozvláštni každý outfit je farebná kabelka. Je už na vašom zvážení, ako dobre poznáte milovanú osobu a ktorá alternatíva by sa jej páčila viac.
  • Vlastnosti kabelky. Pri výbere kabelky by ste zároveň mali myslieť aj na to, aké má popruhy, či sú nastaviteľné alebo pevné, či sa dá kabelka nosiť na ramene, predlaktí alebo v ruke. Zároveň si všímajte typ podšívky v kabelke. Zamerajte sa aj na riešenie vnútorného priestoru kabelky, či má predeľovaciu časť alebo vnútorné vrecká a ako je riešené zapínanie kabelky.
  • Starostlivosť o kabelku. Pri kožených výrobkoch je dôležité myslieť aj na správnu starostlivosť, aby slúžili, čo najdlhšie. Napríklad ako doplnok ku kabelke môžete dokúpiť sadu na impregnáciu a správne ošetrovanie koženého výrobku.

Skvelý darček pre neho aj pre ňu

Veľmi obľúbenými a zároveň praktickými doplnkami pre dámy aj pánov sú kožené batohy. Je to ideálny spoločník, kamkoľvek sa vydáte. Praktický kúsok, ktorý vás nesklame svojou funkčnosťou. Zbalíte si do neho všetko potrebné a môžete vyraziť. Vybrať si môžete zo zaujímavej ponuky.

Batoh s magnetickým zatváraním s odolnými popruhmi sa vám bude pohodlne nosiť. Priestranný batoh s viacerými vreckami bude robiť skvelú spoločnosť na dlhých aj kratších cestách tak mužom, ako aj ženám. Moderný batoh s rolovacím zatváraním je skvelým doplnkom pre pánov aj dámy na každodenné použitie.

batoh

Foto: bagind.cz