Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Letné must have: Overal, ktorý za vás vyrieši, čo v lete na seba

Zdieľať

Ak ráno stojíte pred skriňou a premýšľate, ktorú sukňu či nohavice obliecť na seba a druhým krokom hneď za tým, čo k tomu, máme jednoduché riešenie. Oblečte si overal a máte vyriešený problém. Overaly sú veľmi obľúbeným kúskom, s ktorým môžete vykúzliť elegantný, ale aj športový outfit. 

Overal – skvelý kúsok do vášho šatníka

Overal je veľmi praktický kúsok, ktorý by nemal chýbať vo vašom šatníku. Môžete si ho zaobstarať v rôznych dĺžkach – mini, midi aj maxi. Takisto aj vrchný diel si viete vybrať, aký vyhovuje vám. Bez rukávov, na ramienka alebo asymetrický overal na jedno ramienko, s krátkymi či dlhými rukávmi.

overal

Keďže v ponuke sa nájdu rôzne modely – so zvieracou, kvetinovou, geometrickou potlačou, s výšivkou, jednofarebné, pruhované, bodkované, viacfarebné, s madeirou, tak každý si príde na svoje. Podobne je to aj s materiálom, takisto máte na výber. V lete veľmi obľúbený ľan, ktorý vstrebáva vlhkosť a zároveň príjemne chladí, je aktuálne najväčším trendom. Obľúbeným materiálom je aj viskóza, satén či modal.

overal

Aj keď sa zdá, že overal je veľmi jednoduchým kúskom, ktorý spája len vrchnú a spodnú časť odevu, existuje niekoľko rôznych a zaujímavých strihov. Niekto má radšej voľnejší strih, niekto viac obtiahnutý, ktorý obopína krivky postavy. Stretnúť sa môžete so strihom, kedy je overal akoby jednoliaty celok alebo je v páse prestrihnutý. Pás viete zvýrazniť opaskom. Buď tým, ktorý je súčasťou overalu alebo ho doplniť výraznejším, ak chcete opticky predeliť vrchnú od spodnej časti a zvýrazniť svoj pás.

overal

Ako ho nosiť?

Overal môžete kombinovať s rôznymi doplnkami. Ak sa jedná o jednoduchší model, pridajte bižutériu, niečo, čo ho zvýrazní. Alebo sa jednoducho vyfarbite! Doplňte ho farebnými sandálmi, či farebnou kabelkou. K letu neodmysliteľne patria slamené doplnky. Slamený klobúk na hlavu, slamenú kabelku do ruky a môžete vyraziť. Výraznejšie kúsky toho nepotrebujú veľa. Stačia decentné doplnky. Myslite na to, na akú príležitosť si overal obliekate a tomu prispôsobte aj výber doplnkov.

 

Zdroj obrázkov: kolekcia reserved.com, mohito.com