Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Tags:

Milujem ženský svet a ženskú energiu: Dara Rollins

Zdieľať

Dara Rolins je nie len skvelá speváčka, ale najmä inšpiratívna žena. Sama úprimne obdivuje iné ženy, ktoré dokážu doma vykúzliť úžasnú atmosféru. 

“Nemusí to byť niečo, o čom všetci píšu. Je veľa žien, ktoré obdivujem len preto, že sú tou rýdzosťou proste ženy. Starajú sa, budujú, vychovávajú deti, vedia objať, vedia navariť. Prídete k nim domov a tam to všetko vonia a svieti. To mi príde ako najkúzelnejšie a najväčšia moc a čaro, ktoré je v našej, ženskej moci” : hovorí Dara Rolins. 

Rozhovory s Darou Rolins sú vždy radosť. Spovedali sme ju pred teraz i pred rokom je vždy rovnaká. Autentická, úprimná, spontánna a sama sebou. Ako je možné, že je vždy pozitívne naladená a energická? Čítajte.

Kedy si sama sebou?

V každej minúte. To je luxus, ktorý som si sama dopriala už dosť dávno. Asi vo chvíli, kedy som si vybrala povolanie, ktorým žijem už od detstva. To, čo je na ňom najlepšie, je práve to, že môžem byť sama sebou. A predstav si, že to na mne majú ľudia najradšej.

Dara Rolins: Akčná žena? To som ja!

Čo je pre teba motiváciou?

Ženy okolo mňa a moja dcéra. Inšpiruje ma. Je dôvodom pre množstvo mojich emócií, výstupných krokov.

Vnímaš sa ako ikonu?

Vážim si to a cením. Párkrát som toto oslovenie už dostala a počula. Je to lichotivé. Pre mňa je to však skôr zodpovednosť v rámci toho, že si hovorím, že najlepšie je veľmi sa nesnažiť. Neriešiť, nestavať vzdušné zámky. To nie je nič, čo ťa spraví lepšou, krajšou ani bohatšou. Je to niečo, čo ťa zohreje pri srdci, ale ideálny stav je ísť ďalej a robiť to, čo viem.

Zdroj foto: Avon

Štítky