Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Najväčšia konferencia pre ženy opäť naživo! 

Zdieľať

Zabudnite na chvíľu na starosti posledných dní a príďte stráviť jeden deň po boku Adely Vinczeovej a výnimočných prednášajúcich na konferenciu Umenie byť ženou.   

Nebaví ťa už riešiť všetko online? Chceš sa stretnúť s podobne naladenými ženami a pritom  si vypočuť veľmi zaujímavé témy. Práve toto nájdeš na konferencii pre všetky ženy – Umenie byť Ženou, 30. apríla 2022 v Bratislave.

umenie byť ženouOrganizátorky o tom, ako konferencia vznikla a na čo sa môžete tešiť tento rok

Konferencia vznikla z našej vlastnej potreby zažiť rôznych prednášajúcich a rôzne témy na jednom mieste v jeden deň. Pre nás a myslím si, že pre kohokoľvek iného je dôležitá hodnota čas. Najmä ten, ktorý si venujeme samým sebe, čas, keď robíme niečo len pre seba. Nechceli sme tráviť víkendy na workshopoch a seminároch mimo našej rodiny, ale mali sme túžbu vypočuť si zaujímavých ľudí. To bol ten hlavný motív. V tom čase na Slovensku nič podobné nebolo. 

Veľa žien prichádza hlavne preto, lebo chce zmeniť niečo vo svojom živote a hľadá inšpiráciu, ako to urobiť. Ponúkame priestor spoznať nové možnosti a spôsoby, návod ako vyriešiť a zmeniť konkrétne „problémy“, ktorým ženy čelia v rôznych oblastiach svojho života. 

Organizujeme podujatia pre ženy, kde sa ženy, stretávajú na inšpiratívnych prednáškach zaujímavých prednášajúcich. Posledné dva roky nebolo možné, aby sme podujatie realizovali naživo, tento ročník bude preto špeciálny. 

Na koho sa môžete tešiť tento rok? 

Tento rok naše pozvanie prijali Lenka Lutonská, mentorka, ktorá priletí z Londýna. Je autorka knihy Energetic Marketing, medzinárodná koučka NLP a jedna z popredných ženských koučov pre podnikateľky v Európe. 

Dorothe Trassl nás naučí, ako na naše emócie a ako pracovať s traumami. 

Ďalšie témy prinesú: 

Tomáš Eichler, slovenský vedec – neurogenetik, ktorý žije a pracuje vo Viedni. V doktorandskom štúdiu sa zameral na výskum mozgu počas spánku a zobúdzania sa a svoju prednášku venuje práve spánku.  

Martin Lajprík, certifikovaný hypnoterapeut a autor metódy MindLimits. 

Petra Boušková, ktorá sa povenuje komunikácii vo vzťahoch.  

… a mnohí iní. Všetkých prednášajúcich nájdete na https://umeniebytzenou.sk/nase-podujatia/umenie-byt-zenou/ 

Adela Vinczeová je  ambasádorkou konferencie, ktorú aj moderuje. Večer sa môžete tešiť na jej talkshow so zaujímavými hosťami.  

Organizátorky konferencie s ambasádorkou Adelou Vinczeovou

Príďte a zažite tento deň, zábavy a inšpiratívnych tém s nami.  Ponúkame 1 deň na zastavenie sa, 1 deň pre seba. 

Použite kód SVETZENY20 a získajte zľavu 20 eur na VIP vstupenku

Saša Pevalová a Marcela Reisz, organizátorky konferencie