Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

 Nasleduj svoj VIBE a uži si novú príchuť limitovanej edície.

Zdieľať

Tvoj letný drink roku 2020 je tu! Objav neobyčajnú chuť machovky peruánskej, ktorú každý pozná ako dokonalú ozdobu dobrého drinku. Z tejto známej andskej malej bobule bohatej na beta-karotén a bielkoviny, vytvoril waterdop® neodolateľný osviežujúci drink VIBE, ktorý prichádza v špeciálnej letnej limitovanej edícii

Novinka waterdrop® VIBE je unikátnou kombináciou superfoodu machovky peruánskej a rozmarínu doplnená osviežujúcou mätou. V každom mikrodrinku VIBE nájdeš okrem vitamínu A, ktorý obsahuje machovka peruánska, aj vitamín C, E a B6.

Bylinkové zdravie na tanieri. Obnovia vaše sily, pomôžu v boji s chorobami a dodajú energiu.

Priprav sa na horúce leto a dopraj si osviežujúci drink VIBE. V limitovanej fľaši s unikátnym letným dizajnom si každý užije nový waterdrop® drink. Vyber si nerezovú fľašu VIBE pre tvoju kabelku, v 0,5 alebo v 1 litrovom prevedení. V edícii VIBE nájdeš aj novú sklenenú fľašu s oranžovým vrchnákom a ochranným obalom a tiež dizajnové bavlnené alebo chladiace tašky. 

Prekvap svojich priateľov a priprav im lahodný drink v exkluzívnom shakeri, ktorý predstavuje waterdrop® v svojom portfóliu prvýkrát, rovnako ako praktickú silikónovú  formu na ľad, ktorej tvar je prispôsobený hrdlu fľaše. Pre členov vernostného klubu sú v ponuke štýlové nerezové poháre, ktoré udržia teplotu drinku.

Nechaj sa uniesť okamihom, ktorý ti zostane navždy. VIBE.

Štítky