Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Zdieľať

Viete, aké je heslo leta? No predsa DOLCE VITA! Oslaďte si život ešte o trošku viac a to s krabičkou originálnych, neskutočne chutných a návykových Nanukov do ruky. Dva mladé manželské páry dali „hlavy“ (a ruky) dokopy a priniesli na slovenský trh dobrotu, ktorá nemá konkurenciu. Teraz si vďaka Nanukom do ruky a Svete ženy môžete o jeden takýto personalizovaný balíček zasúťažiť. Tak neváhajte a zapojte sa, nech vám ho niekto nevyfúkne.

„Ako každá nevesta, hľadala som výnimočné kúsky, ktoré oslovia hostí a tak som snorila inšpirácie na sociálnych sieťach. A našla som to! Oslovili ma zahraničné stránky práve s týmito „koláčikmi na paličke“. Veľmi som to chcela na svadbe, avšak nenašla som nikoho, kto by mi to bol ochotný pripraviť. Dostali sme nápad, že to skúsime spraviť svojpomocne. A tu to celé začalo. Ja som zavesila svoje výtvory na sociálnu sieť a Nanuky do ruky si našli svojich prvých fanúšikov.“ hovorí jedna zo zakladateliek.

Cena jedného Nanuku do ruky je 3€. V tejto cene je zahrnuté balenie, zdobenie, či personalizovanie. Príchute sú momentálne dostupné v šiestich variantoch a to je: Malina, Jahoda-Nutella, Oreo-Perník, Slaný karamel, Reese´s, Monkey. Často však robíme aj limitované edície.

Zapojte sa do SÚŤAŽE a ochutnajte spolu s nami cukrovinky, ktoré „nemajú páru“. Podľahnú im malí aj veľkí, to vám sľubujeme. ♥

Súťaž prebieha na našom INSTAGRAME a potrvá do piatku 23.7.2021 .

Viac sa o týchto originálnych „koláčikoch na paličke“ dočítate v špeciálnom ROZHOVORE venovanom pre Svet ženy.

 

Štítky

Mohlo by sa vám páčiť