Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Poznáme bezprecedentné účinky dvoch aktívnych látok proti vráskam

Zdieľať

Pleť je vystavená vonkajším vplyvom, ako je znečistenie, UV žiarenie alebo stres, ktoré denne urýchľujú jej starnutie, čo vedie k predčasnej tvorbe vrások a strate pevnosti. I keď nemôžeme zastaviť čas, môžeme sa poohliadnuť po riešení, ktoré pôsobí na biologické mechanizmy pokožky s cieľom spomaliť prejavy príznakov starnutia a korigovať už prítomné známky starnutia. Experti v laboratóriách Yves Rocher po 12 rokoch intenzívneho výskumu a troch patentoch znovu objavili bezprecedentné účinky rastlín proti vráskam. Riešenie predstavuje kombinácia dvoch zdrojov aktívnych zložiek, ktoré sa zrodili z mnohoročného know-how odborníkov na rastlinnú kozmetiku, kosmatca kryštálového (Ficoïde glacial) a kyseliny hyalurónovej prírodného pôvodu. 

Dvojica aktívnych rastlinných látok

Kosmatec kryštálový, známy svojimi výnimočnými účinkami proti starnutiu, ktorý vybrali experti Yves Rocher, je pestovaný v režime ekologického poľnohospodárstva v La Gacilly. Potom sa extrahuje tzv. botanickou kryoextrakciou, čo je proces extrakcie za studena, ktorý umožňuje extrahovať výťažok z čerstvej rastliny a uchovať všetky jeho účinné látky bez konzervantov, aby boli pleťou dokonale vstrebateľné.

Extrakt z kosmatca kryštálového trvale vyplňuje vrásky a podieľa sa na prirodzenej produkcii kyseliny hyalurónovej (+93 %*) v samotnom srdci pokožky.

kosmatec

Kyselina hyalurónová okamžite vyplňuje a vyhladzuje pleť vďaka tomu, že zadržuje až 1000násobok svojej hmotnosti vo vode na povrchu pokožky. Kyselina hyalurónová, ktorá sa prirodzene vyskytuje vo veľkom množstve v našom telesnom
tkanive, sa nachádza v tzv. medzibunečnej hmote. Pôsobí ako „bunečný cement“ k zaisteniu súdržnosti medzi bunkami. Kyselina hyalurónová je známa svojou schopnosťou zadržovať vodu v kombinácii s rýchlym objemovým efektom.

Tieto dve aktívne látky sa vzájomne dokonale dopĺňajú v úplne novom rade Filler Végétal. Starostlivosť o pleť inšpirovaná prírodou prináša deň za dňom pevnejšiu a vypnutú pleť.

Inovácia v rade Filler Végétal

Vysoko koncentrované vyhladzujúce sérum z radu Filler Végétal obsahuje 4x vyššiu koncentráciu výťažku z kosmatca a 3x vyššiu koncentráciu kyseliny hyalurónovej. Je výnimočné tým, že:

 • zložky séra sú 98% prírodného pôvodu
 • aktívne zložky sú z bio zdrojov
 • produkt má recyklovateľný kartón aj obal
 • vyrobené s láskou v Bretónsku

Benefity séra

Pleť je okamžite vyplnená, svieža a hydratovaná. Vrásky sú deň po dni intenzívne vypĺňané.

 • až o – 43% vrások po 6 týždňoch používania
 • – 29% vrások po použití
 • 85% testujúcich zaznamenalo, že pleť je ihneď po použití svieža a nabitá energiou
 • 87% testujúcich zaznamenalo, že ich pleť je okamžite vyhladená

RAD FILLER VÉGÉTAL

filler vegetal

Okrem vysoko koncentrovaného vyhladzujúceho séra sa v rade Filler Végétal nachádzajú aj ďalšie produkty, ktoré zaistia komplexnú vyhladzujúcu starostlivosť.

 • Denná vyhladzujúca starostlivosť proti vráskam
 • Nočná vyhladzujúca starostlivosť proti vráskam
 • Vyhladzujúca starostlivosť proti vráskam na okolie očí
 • Denná vyhladzujúca a rozjasňujúca starostlivosť 
 • Vyhladzujúca starostlivosť na tvár, krk a dekolt