Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Problémy, ktoré môžu narušiť vaše vzťahy a komunikáciu v posteli 

Zdieľať

Problémy, s ktorými sa v našom živote najčastejšie stretávame nesúvisia vždy iba s peniazmi a prácou. Veľkú záťaž vám môže spôsobiť nedostatočná komunikácia s partnerom v posteli a v intímnej sfére, následkom čoho sa komplikuje aj všetko ostatné.  

Hľadať za neschopnosťou uspokojiť jeden druhého nemusíte vždy len neveru. V mnohých prípadoch spôsobuje poruchu v sexe množstvo iných faktorov, o ktorých si niečo povieme. Ich poznaním a odstránením potom môžete situáciu a dlhodobé problémy s erekciou u vášho partnera jednoducho vyriešiť.  

Vyšší vek 

vyšší vek

Presne tak. Vek ja prvým a najčastejším dôvodom zlyhania. Naše telo s pribúdajúcimi rokmi nestráca len energiu, pružnosť v pokožke a mladistvý vzhľad, ale aj mnohé živiny, látky a hormóny, následkom čoho potom nedokáže fungovať ako v 20-ke.  

To však nie je dôvod na to, aby ste si nemohli dopriať potešenie. Existuje niekoľko výživových doplnkov, cvičení a postupov, vďaka ktorým dokážete dať svoje telo zasa do poriadku.  

Nevhodné podmienky a malé súkromie 

Nielen špeciálna požiarna signalizácia alebo bezpečnostný systém auta, ale aj naše telo je zložené z veľmi citlivých senzorov. Tie sa starajú o správne vnímanie okolia. A práve to môže byť pri intímnom kontakte problém, ktorý ale môžu veľmi jednoducho vyriešiť moderné zasúvacie dvere 

Dlhodobé problémy so spánkom  

spálňa

Spánok je v našom živote veľmi dôležitý. Je potrebný ako elektrická zásuvka na fungovanie obľúbeného domáceho spotrebiča. Vytvára ideálne podmienky na odpočinok tela, ktoré sa vplyvom náročnej práce a minimálneho času na relax rýchlo unaví. Odrazí sa to však nielen na výkone v práci, ale aj v posteli.  

Skúste to zmeniť. Kvalitný matrac a správne zariadená a pravidelne vetraná spálňa by vám v tom mohla pomôcť.  

Pomôcť vám i vášmu partnerovi môže aj zdravá strava, viac fyzickej aktivity a spoločný čas trávený v prírode.  

Foto: pexels.com