Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Skvelé vedomostné hry Poznáš Slovensko a Tatry?

Zdieľať

Aj vy sa radi zabávate pri spoločenských hrách? Či už s rodinou, priateľmi alebo hoc aj so susedom? 🙂 Skúste, otestujte sa a predovšetkým prehĺbte si znalosti vo vedomostno-zábavných hrách Poznáš Slovensko? a  Poznáš Tatry?

Tieto vedomostno-zábavné hry sú určené pre všetky zvedavé deti a dospelých, ktorí majú radi Tatry a radi objavujú ich známe aj menej známe zákutia.

Ako poznáš Slovensko?

Poďte sa poprechádzať po Slovensku, jeho vrchoch, dolinách, mestách a dedinách a spoznajte jeho známe aj menej známe miesta.
Hra Poznáš Slovensko? je skvelý tip pre rodiny, priateľov, známych, ako plnohodnotne stráviť spoločný čas. Zabavíte sa (nielen počas dlhých zimných večerov), niečo nové sa dozviete a otestujete svoje znalosti.

Ako poznáš Tatry?

Vyberte sa na turistiku do Tatier a poprechádzajte sa po ich dolinách, osadách a podhoriach. Prejdite hracím plánom a odpovedzte na otázky, ktoré sa viažu k najzaujímavejším tatranským prírodným a kultúrnym zaujímavostiam.

V hre Poznáš Tatry? nájdete otázky ako:
„Môže turista na Gerlachovský štít vystúpiť sám bez horského sprievodcu?“
„Koľko pohorí v Európe na sever a východ od Álp je vyšších ako Tatry?“
„Ako sa volá najznámejší a najmohutnejší vodopád v Západných Tatrách?“

Čo obsahujú hry?

V hrách nájdete dva hracie plány.
Jeden pre malých (deti vo veku 6 až 12 rokov) a druhý pre veľkých (pre staršie deti a dospelých). Otázky sú rozdelené do kategórií – príroda, turistika, osobnosti, história, kultúra a umenie a fotohádanky.

Nové vydania hier sú doplnené aj o vyše 100 otázok z Rekordov Slovenska a Tatier. K obľúbenosti týchto hier patrí aj veľmi atraktívne grafické spracovanie. Vrelo odporúčame.