Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Špičkové zariadenie pre príjemnú teplotu v interiéri po celý rok

Zdieľať

Uvažujete pre čoraz vyššie a blížiace sa denné letné teploty o kúpe novej domácej klimatizácie? S týmto moderným zariadením dokážete nielen znížiť vlhkosť a prefiltrovať vzduch v miestnosti, klimatizácia dokáže zabezpečiť príjemnú teplotu v miestnosti aj tým, že v lete chladí a v zime vykuruje.

Pokračujte v čítaní a dozviete sa o výhodách a výbere tohto zariadenia viac.

Prečo je klimatizácia ideálne riešenie?

Klimatizačné systémy patria medzi najdôležitejšie zariadenia v oblasti vetracej a klimatizačnej techniky. Aj keď sú klimatizácie najznámejšie na chladenie miestnosti, dokážu ho príjemne aj vykurovať.

Moderné klimatizácie s montážou pracujú buď s čerstvým vonkajším vzduchom alebo s existujúcim vzduchom v miestnosti, temperujú ho pomocou elektriny a pravidelne cirkulujú. Medzi najznámejšie varianty patria splitové klimatizácie s hlavnou jednotkou vonku a niekoľkými malými jednotkami vo vnútri.

Moderný a jednoduchý nástroj na reguláciu interiérovej teploty

Asi najdôležitejšou výhodou klimatizácie je, že budete vďaka nej ťažiť z príjemných teplôt a cítiť sa vo svojom byte veľmi príjemne aj v lete. Teplotu možno pohodlne regulovať klimatizačnými jednotkami, čo zvyšuje celkovú pohodu jej používania. Okrem toho zostanete koncentrovaní a výkonní a v noci získate pokojný spánok.

Najmä ak je váš byt či dom orientovaný na juh alebo ak máte veľké okná, vaše vlastné štyri steny sa dokážu rýchlo zahriať a premeniť doslova na peklo. Klimatizácia poskytuje takémuto priestoru rýchlu a účinnú nápravu. Navyše, pokročilá invertorová technológia kvalitnej klimatizácie Vivax umožňuje zariadeniu pracovať efektívne aj v mrazivých poveternostných podmienkach, takže zariadenie oceníte po celý rok.

Bonus v podobe príjemného čistého vzduchu bez alergénov

S príchodom jarných a letných mesiacov sa naše interiéry nielen prehrievajú, ale tiež prepĺňajú množstvom alergénov a baktérií. To je nepríjemná správa najmä pre alergikov, pre ktorých nie je takéto prostredie vhodné na život a nemôžu kvalitu vzduchu zlepšiť ani vetraním cez pevné plastové okná.

Veľká výhoda klimatizácie je, že jej najmodernejšie modely sú vybavené účinnými mikrofiltrami, ktorými sa zo vzduchu odstraňujú nielen alergény, ale aj vírusy, baktérie, prachové častice, peľ a spóry plesní.

Ak teda túžite mať doma napriek vrtochom počasia a čoraz nižšej kvalite vzduchu príjemnú atmosféru, neváhajte si ju vytvoriť s týmto moderným zariadením.

Štítky