Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

SÚŤAŽ o hriešne dobré pralinky slovenskej výroby

Zdieľať

Smútite nad letom a pomaly na vás už dolieha jesenný splín? Nezúfajte, nie je to nič, čo by nevyriešil kúsok kvalitnej čokolády. 🙂 Poďte si s nami zasúťažiť o prvotriedne, ručne robené pralinky slovenskej výroby a pohlaďte svoju dušu aj chuťové poháriky.

Zakladateľka Pralinkovo o sebe prezrádza:

Na začiatku bola túžba vyrobiť si vlastnú, čokoládovú pralinku. Takú, ktorá uchváti designom a jej chuť budem mať na jazyku ešte niekoľko minút po tom, ako ju zjem.

Pralinky vyrábam z belgickej čokolády Callebaut. Jej výnimočnú chuť dopĺňam plnkami, ktoré starostlivo vyberám a vyrábam, aby priniesli nezabudnuteľný pôžitok.

Každá moja pralinka je ručná práca. Je vyrobená s potešením a vášňou. Farebný design je vytvorený pomocou kakaového masla, ktoré dodáva spolu s ručnou prácou každej pralinke jedinečnosť a výnimočnosť.

Doladenie do bonboniér je už len povestnou čerešničkou na torte, aby chuťovému zážitku predchádzal i ten vizuálny. Aby každý, kto bude obdarovaný mojimi pralinkami dostal niečo výnimočné.

Aktuálne si môžete na našom FACEBOOKU a INSTAGRAME zasúťažiť o nádhernú a lahodnú krabičku prémiových praliniek. Stačí, keď splníte jednoduché podmienky a ste v hre.

Súťaž potrvá do stredy 8.9.2021

 

Štítky