Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

SÚŤAŽ o My Vision Book: Veľkú knihu snov, vízií a cieľov

Zdieľať

Už dlho vám v hlave vŕta myšlienka spraviť v živote nejakú zmenu, no nie a nie sa odhodlať? Cítite, že stagnujete, ale neviete, ako z toho von? Alebo len jednoducho chcete zlepšiť svoju kvalitu života a celkovú spokojnosť? Tak potom práve pre vás je určená jedinečná kniha My Vision Book so silným účinkom na váš život.

„Ako to, že všetko v podstate mám – zdravé deti, milujúceho manžela, máme kde bývať a čo jesť – a aj tak sa cítim vnútorne úplne prázdna, nešťastná? Akoby som všetko mala, no pritom nemala nič,“ spytovala sa jedného dňa sama seba Daniela Rau, ktorá je v dnešnej dobe obľúbenou a vyhľadávanou koučkou a mentorkou. Tiež máte z času na čas také pocity? Nebojte sa, dá sa s tým niečo robiť.

„Doveď smädného koňa k rieke, ale napiť sa už musí sám. Viac k tomu asi dodať netreba,“ uvádza autorka. My vás privádzame k tej rieke a je len na vás, ako sa k tomu postavíte.

Zapojte sa do SÚŤAŽE o jedinečnú knihu vizualizácií My Vision Book a splňte si všetko, o čom tajne snívate. Pýtate sa, ako to funguje? Odpovie vám samotná autorka: „Vďaka konkretizácii svojich snov, ich spísaniu na papier a neustálym očným a myšlienkovým pripomínaním, náš mozog prefiltruje smerom k nám viac takých informácií, ktoré by nám mohli byť nápomocné pri plnení daných snov a cieľov. A ostatné nedôležité informácie k nám nepustí. A tak sa nám zrazu môže stať, že ak sa rozhodneme kúpiť si napr. červené lodičky, tak zrazu si ich všimneme vo výklade, na kolegyni v práci, či v novom letáku obľúbeného časopisu. A hoci ten časopis máme doma už dlhší čas a okolo výkladu chodíme denno denne, tak až teraz si ich náš mozog (naše oči) všimli. Lebo sme nášmu mozgu povedali, že červené lodičky sú aktuálne pre nás dôležitou vecou. A tak mozog jednoducho len prefiltroval z tých desaťtisícov vonkajších podnetov tie, ktoré sme mu MY povedali, že sú pre nás aktuálne dôležité.“

A takto jednoducho fungujú naše sny a ciele. Sú o sile našej pozornosti. Viac sa o knihe dočítate TU.

Keď sa chcete dozvedieť o tejto téme viac, prečítajte si ROZHOVOR s koučkou Danielou Rau alebo si môžete o tom prečítať v ebooku „Tajomstvo mysle“, ktorý si zdarma stiahnete na  www.danielarau.sk

SÚŤAŽ prebieha na našom INSTAGRAME a trvá od 19. 5 do 25.5

 

Štítky