Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Tipy a triky na vrstvenie oblečenia počas chladných dní

Zdieľať

Chladnejšie dni so sebou občas prinášajú dilemu. Ako vrstviť samotné oblečenie a pritom sa cítiť dobre, pohodlne a zároveň štýlovo? Dá sa to skĺbiť správnou kombináciou. Predstavíme vám zopár inšpirácií, ako na vrstvenie oblečenia podľa stylistiek a módnych blogeriek.

Tip podľa blogerky @maria.mihac

Mária je známa svojimi zaujímavými outfitmi na instagrame a rada sa s módou hrá. Ako skvelá inšpirácia môže poslúžiť aj táto jej módna kombinácia – vesta pod kabátom. Tenší kabát až tak nezahreje, preto treba vymyslieť, ako si ho obliecť tak, aby nám v ňom bolo aj teplo a príjemne. Toto je jeden zo spôsobov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mária Miháčová (@maria.mihac)

2 módne tipy podľa blogerky @janatini

Vrstviť, vrstviť, vrstviť je heslo zimných dní. O tom vie svoje aj známa fashion blogerka @janatini, ktorá takisto s obľubou kombinuje pokojne aj niekoľko vrstiev. Ako inšpirácia vám môže poslúžiť napríklad tento jej outfit zložený z trička, dlhej úpletovej vesty a trenčkotu alebo kabáta.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Tomas (@janatini)

Na chladnejšie dni vás možno osloví aj táto skvelá kombinácia – tričko, sako a teddy kabát.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Tomas (@janatini)

Tip podľa @fashionspy

Počas chladnejších dní zvykneme siahať po roláku. Dá sa aj ten vrstviť a kombinovať s ďalšími kúskami? Dá. Dôkazom toho je nasledujúce reels, ktoré jednoznačne vyrieši váš styling počas chladnejších dní.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mirka Dobis (@fashionspy.sk)

Tip podľa @stanclova.ivana 

Pokiaľ ste športový typ, tak táto inšpirácia je pre vás. Aj športové kúsky oblečenia sa dajú krásne vrstviť a dokážu vytvoriť kompaktný celok. Stačí ak teplákovú súpravu doplníte o nejaký top pod mikinu a na vrch si oblečiete kabát. Ak máte vrchný kúsok len prechodný, dá sa to vyriešiť tak, že na mikinu ešte oblečiete košeľovú bundu a na vrch prechodnú bundu alebo kabát.

Tip podľa @sweetladylollipop

Milovníčky šiat sa nemusia vzdať svojho obľúbeného kúska počas jesene a zimy. Šaty stačí doplniť teplejším svetrom, nahodiť kabát a vyraziť do ulíc.

Ak sa chcete naučiť, ako správne vrstviť oblečenie, prihláste sa ZDARMA na webinár s členkou Klubu akčných žien Adriannou Nagy Finta. Stačí sa prihlásiť TU