Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Urobte sa krásnou a príťažlivou každý deň 

Zdieľať

Každá žena túži byť krásnou a zaujímavou pre druhých už od útleho veku. Malé dievčatká sa rady zvŕtajú pred zrkadlom a obdivujú samy seba. Neskôr si obliekajú mamine šaty či obúvajú mamine topánky, lebo túžia vyzerať ako ich mamy. My, ženy, to máme jednoducho v sebe. Ako to však býva, vek nezastavíme, hoci sa hovorí, že roky sú iba čísla, ale ak chceme mlado, zdravo a príťažlivo pôsobiť aj v zrelom veku, potrebujeme si už od istého času trošku vypomôcť aj samy. Ako na to? 

Doprajme svojej pleti tú najlepšiu starostlivosť 

Neraz si každá jedna žena povzdychne nad svojou pleťou a nie je s ňou spokojná. Možno niektoré z nás pri rannom pohľade do zrkadla máme pocit, že sa na nás pozerá úplne niekto iný. Netreba si však hneď zúfať, pretože, našťastie, môžeme dopriať svojej pleti tú najlepšiu ochranu, starostlivosť vo forme správne zvoleného tvárového peelingu, ktorý našu pleť nielen hĺbkovo vyčistí, ale aj osvieži a dodá mladistvý vzhľad.  

Rovnako možno použiť peeling aj na celé telo, napríklad telový peeling obsahujúci morské riasy, ktorý zjemní našu pokožku, zvláčni ju a budeme sa cítiť veľmi príjemne a o niekoľko rokov mladšie. Naša pleť i celé telo si zaslúžia, aby sme sa o ne dôkladne starali po celý život a udržali ich v čo najlepšej kondícii.  

Na každú pleť existuje ten správny pleťový krém 

Pleť naša každodenná, neraz problematická. Koľké si takto povieme, keď uvidíme svoj obraz v zrkadle. Pravdepodobne neexistuje žena, ktorá by bola dokonale spokojná so svojou pleťou. Buď riešime suchú pokožku, alebo sa pasujeme s mastením pleti, či v inom prípade riešime zmiešanú pleť. Tak alebo onak, vieme svojej tvári ulahodiť výživovými pleťovými krémami, ktoré sú určené pre každý typ pleti.  

Niekedy možno potrebujeme vyskúšať rôzne pleťové krémy, aby sme našli ten správny, ale rozhodne to stojí za to a naša pleť sa nám raz poďakuje, ak jej doprajeme všetko, čo potrebuje. 

Zdroj obrázku: Yuganov Konstantin / Shutterstock.com