Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Ako nepodľahnúť rutine vo vzťahu? Máme pre vás niekoľko tipov

Zdieľať

Okoreňte si svoj vzťah, aby ste neskončili v rutine. Ako to nakopnúť? Pozrite si naše tipy a potešte nimi svoju polovičku pod vianočným stromčekom. 

Jednou z najhorších vecí, čo sa môže vzťahu dvoch ľudí stať je to, že upadnú do rutiny. Všetko sa berie ako samozrejmosť, vytratí sa blízkosť a intimita. Zrazu sa ocitnú vedľa seba akoby dvaja cudzí ľudia. Ako sa z tejto situácie vymotať? Stačia malé kroky, maličkosti každý deň. Dopriať si objatie, bozk pri odchode z domu, spoločná večera, spoločná aktivita, pri ktorej sa pár zabaví, uvoľní a zabudne na každodenné problémy a stres. Erotické pomôcky sú jednou z možností. Netreba sa hanbiť, práve naopak. Práve tie dokážu výrazne posilniť intimitu vzťahu aj vzájomnú dôveru. A čo viac, práve týmto pomôckam máme možnosť toho druhého spoznať v inom svetle, v tom najintímnejšom a najcitlivejšom.

Darčeky do 30 Eur

V cenovej kategórii do 30 Eur nájdete pestrú škálu pomôcok, ktorými okoreníte svoj intímny život.

Klub rozkoše

Nikdy nie je na škodu sa niečo nové naučiť. S knihou Klub rozkoše sa dozviete viac o téme – sexe pre 21. storočie, ktorú by si nemal nechať ujsť nikto, komu záleží na spôsobovaní rozkoše a potešenia rovnako sebe ako svojim partnerkám a partnerom.

Venušine guličky

Ako sme aj v predchádzajúcom článku spomínali, guličky sú nie len erotickou pomôckou, ale najmä tou zdravotnou. Guličky B-swish majú odporúčanú hmotnosť na cvičenie Kegelových cvikov a sú ideálnym pomocníkom na spevnenie a posilnenie panvového dna a celkovo oblasti vagíny.

Ochutené lubrikanty

Na prvý pohľad možno trochu zvláštne, a ak ste mierne skeptický, rozumieme vám. Umelá a extrémne sladká chuť, prípadne syntetická horkosť, boli pre prvé ochutené lubrikanty typické. To je však už minulosť. Kvalitné ochutené lubrikačné gély ponúkajú nový pohľad na orálny sex a prinášajú kopec možností experimentovania!

Orieškové espresso, Malinový sorbet či Pina Colada to je len zlomok toho čo nájdete od značky System JO!

Prečítajte si: Nebojte sa ochutnať jedlé lubrikanty 

Darčeky do 50 eur

Prezrite si pestrú škálu erotických pomôcok v cenovej kategórii do 50 Eur a inšpirujte sa.

Stimulátor klitorisu

Bezdotyková technológia umožňuje stimuláciu klitorisu, ktorá vám umožní prežiť novú skúsenosť plnú rozkoše. Rozkošný stimulátor Satisfyer Penguin je pomocník, vďaka ktorému dosiahnete nespočetné množstvo vrcholov v intenzite, ako nikdy predtým.

Partner Plus Remote – vibrátor pre pár s diaľkovým ovládaním

Partnerský vibrátor je malá nenápadná pomôcka, ktorá primárne slúži na okorenenie pohlavného styku. Stimuluje oboch partnerov súčasne, avšak ak má žena dostatok fantázie, môže sa s ním pohrať aj sama.

Sexy spodné prádlo

Spodná bielizeň je neoddeliteľnou súčasťou šatníka každej ženy. Ak nechcete siahať priamo po pomôcke, skúste sa zamerať na sexy spodnú bielizeň. Značka Obsessive je európska značka, ktorá navrhuje a šije priamo tu u nás v Európe. Jej prádlo je nie len krásne zabalené ale najmä kvalitné, sexy a pohodlné! Ako napríklad toto body:

Darčeky s vyššou cenovou hodnotou

Stimulátor klitorisu  – LELO SONA 2

Ferrari medzi klitorisovými stimulátormi je LELO SONA 2. Má prekrásne prevedenie aj balenie, no prostre všetko.

Partnerský vibrátor Lelo Tiani 2

Párový dizajnový vibrátor, ktorý sa dá použiť samostatne k stimulácií dámy, no aj pri partnerskom styku. Vibrátor má 2 odnímateľné ramená pre ešte intenzívnejšie potešenie.