Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Čo o vás napovie váš obľúbený čaj

Zdieľať

Hovorieva sa, že ak milujete čaj, máte radi tradície a zbytočne sa nikam neponáhľate. Máte radi čierny, zelený, ovocný či bylinkový? Čaj, ktorý si radi vychutnávate môže o vás veľa prezradiť. Ak aj vy radi popíjate tento lahodný nápoj, pozrite si, čo o vás napovie váš obľúbený druh čaju.

Zelený čaj

Ak máte radi tento druh čaju, ste niekto, kto nesleduje slepo trendy. Avšak nebojíte sa pridať k davu, pokiaľ máte dobrý dôvod veriť, že sledovanie trendu je tá správna voľba.

Čierny čaj

Ste priamy človek a keď o niečom hovoríte, tak hovoríte k veci. Ste energický a produktívny typ človeka, takže obsah kofeínu v čiernom čaji vás v tom len podporuje.

Čaj Chai

Veci v živote vnímate komplexne. Ste milým človekom, ale zároveň sa nebojíte hodiť za hlavu, ak vás niekto urazí alebo dotkne sa vám nemilou poznámkou.

Viete, čo o vás prezradí vaša obľúbená kvetina

Biely čaj

Ste niekto, kto rád robí veci trochu inak, ale stále investuje čas a úsilie do robenia vecí, ktoré fungujú. Dávate prednosť bielemu čaju, pretože to nie je zelený čaj, ktorý ostatní pijú, ale ponúka veľa výhod zeleného čaju.

Bylinkový čaj

Máte radi rozmanitosť. Nie ste niekto, kto rád jedáva rovnaké druhy jedál alebo pije rovnaké druhy čaju deň čo deň. Široká škála chutí v bylinkovom čaji je to, čo vás osloví, a tak to máte radi aj v živote.

Zázvorový čaj

Ste dobrodružný typ a nebojíte sa skúšať nové veci. Váš zmysel pre dobrodružstvo je silný. Veľa vecí viete hodiť len tak „cez palubu“ a oddať sa dobrodružstvu.

Prečítajte si: Sprievodcu jednotlivých druhoch čajov 

Harmančekový čaj

Ste typ človeka, ktorý má upokojujúci účinok na druhých ľudí. Správate sa uvoľnene, viete chápať a každý okolo vás to cíti.

Anglický čaj

Tento čaj majú v obľube nerozhodní ľudia, ktorí majú sofistikovanú chuť a vystihuje ich elegancia. Tento druh čaju je klasika a rovnako taký je aj ich štýl.

Oolong čaj

Pre vašu osobnosť sú charakteristické rôzne nálady. Tak ako čaj Oolong, ktorý môže byť niekedy mierny, inokedy silný, taký ste aj vy.

Earl grey čaj

Kedysi nápoj strednej triedy, ktorá nechce vystupovať z davu. Ak obľubujete tento čaj, vyznávate klasiku, produktivitu a efektívnosť. Hľadáte niečo, čo vám dodá energiu a vzpruží vás.

Ktorý je váš obľúbený druh čaju? Nechajte nám komentár.

Zdroj: tealovers.com